Нова лінійка сенсорних моніторів Philips з технологією In-cell Touch (серія B1TC) складається з двох моделей: 23,8-дюймової 242B1TC і 21,5-дюймової 222B1TC.

Відзначається, що проєкційно-ємкісна сенсорна технологія та технологія Advanced In-cell Touch, якими вони оснащені, забезпечують кращий коефіцієнт пропускання і видатну швидкість відгуку, гарантуючи швидку реакцію при 10-точковому торканні. Завдяки технології In-cell монітори вдалося зробити тонкими та без рамок з трьох сторін. Пристрої обладнані панеллю IPS, яка забезпечує широкі кути огляду, а покриття антивідблиску з опором 3H і дозвіл Full HD гарантують відмінну якість зображення. Природна, плавна та швидка реакція на дотик стане в нагоді як при домашньому використанні, так і в роботі чи навчанні. Зручним буде і наявність функції Plug & Play для сумісності з Windows 10 і різними версіями Android та Linux.

Сенсорні монітори Philips Open Frame Touch (серія B1TFL) оснащені інтерактивними дисплеями і призначені для різних сценаріїв використання широкою публікою. У нову лінійку B1TFL входить чотири моделі: 23,8-дюймова 242B1TFL, 21,5-дюймова 222B1TFL, 17-дюймова 172B1TFL і 15-дюймова 152B1TFL. Всі вони оснащені проєкційно-ємкісною сенсорною технологією (P-Cap), яка забезпечує плавне реагування на дотик до десяти пальців одночасно. Ця технологія працює як з пальцями, так і з рукавичками, і завдяки такій універсальності пристрою відмінно підходять для використання в громадських місцях. Ще одна відмінна риса - повністю покриває лицьову панель скло зі стійкістю до подряпин рівня 7H. Воно забезпечує безпеку і надійність при використанні, а також легкість очищення або дезінфекції як в приміщенні, так і на вулиці. Дисплеї також відрізняються підвищеною яскравістю від 350 ніт (Philips 242B1TFL) до 450 ніт (Philips 152B1TFL) і покриттям для комфортного використання при яскравому освітленні або сонячному світлі. Оскільки умови використання можуть бути непередбачуваними, всі чотири моделі мають ступінь захисту IP65 (тільки спереду) і бічні ущільнення з піноматеріалу для захисту від води і пилу. Пристрої здатні функціонувати цілодобово.

Нові сенсорні монітори мають крос-платформену сумісність з різними версіями Windows, Android й Linux. Серія B1TC оснащена роз'ємами VGA, HDMI та DisplayPort, а також трьома USB-A 3.1 (один з них зі швидкою зарядкою). У свою чергу, серія B1TFL оснащена роз'ємами VGA, DVI, HDMI і DisplayPort, а також вбудованим USB-концентратором (2x USB-A 3.1) для підключення додаткового обладнання і пристроїв живлення.

Моделі Open Frame можна використовувати в альбомній та портретній орієнтації, а також в положенні «обличчям вгору». Система кріплення дозволяє використовувати як VESA, так і систему L-подібних кронштейнів (входить в комплект), чого достатньо для більшості варіантів установки. У той же час провідна дистанційна панель управляє екранним меню, забезпечуючи легкий доступ до нього після установки монітора.

Моделі Advanced In-cell Touch розроблені відповідно до низки стандартів і відрізняються тонкою конструкцією і відсутністю рамок з трьох сторін, а також обладнані SmartStand - Z-образної підставкою з двома шарнірами, яка адаптується під потреби користувача, підвищуючи продуктивність і комфорт. Також можна використовувати кріплення VESA. Лінійка Philips B1TFL володіє всіма основними сертифікатами з безпеки, в тому числі електробезпеки, а також сертифікована за стандартом EMI Class B. Крім того, лінійка B1TC оснащена режимом LowBlue, технологіями Flicker-Free і EasyRead для зручного перегляду, який можна порівняти по комфорту з читанням з паперу. Новинки також сертифіковані за стандартами ES, TCO, EPEAT, TUV і TUV Eye Comfort, що покликане забезпечувати першокласний досвід використання і продуктивність.

Джерело: ko.com.ua