Компанія DC-Link, офіційний дистриб'ютор Zyxel Networks в Україні, повідомила про надходження в продаж двенадцатіпортового web-керованого мультигігабітного комутатора XGS1250-12.

Як зазначається, за допомогою представленого пристрою працюють з дому професіонали, творці «важкого» контенту і власники невеликих підприємств зможуть використовувати весь потенціал точок доступу і бездротових маршрутизаторів стандарту Wi-Fi 6, комп'ютерів iMac Pro, серверів 10G, пристроїв зберігання NAS й іншої техніки.

Новий комутатор Zyxel вигідно відрізняється опціями швидкості портів від більшості випускаються сьогодні 10-гігабітних комутаторів, у яких є тільки один або два порти 10G.

Комутатор XGS1250-12 обладнаний чотирма портами 10G (три мультігігабітних порту і один порт SFP +), що дозволяє підключити до мережі відразу кілька мультигігабітних пристроїв без обмеження пропускної здатності мережі.

Підкреслюється, що пристрій спеціально розроблений для творців контенту, малого бізнесу та професіоналів котрі  працюють з дому, тому інженери Zyxel постаралися максимально спростити його настройку і обслуговування кінцевим користувачем. Такі інтелектуальні функції XGS1250-12, як QoS, VLAN, Link aggregation і IGMP snooping, забезпечують надійну і високопродуктивну роботу мережі, а для управління цими функціями використовується зручний Web-інтерфейс комутатора.

Цей комутатор розгортається і дозволяє без заміни кабелів зробити мережу мультигігабітною, використовуючи вже встановлені кабелі Cat 5e, Cat 6 й Cat 6a.

У XGS1250-12 використовується смарт-вентилятор, що забезпечує високопродуктивну і практично безшумну роботу пристрою без перегріву його електроніки, що робить його ідеальним комутатором для установки в офісному приміщенні або в житловій кімнаті.

Представники DC-Link заявили, що XGS1250-12 вже доступний до замовлення.

 

Джерело: ko.com.ua