Стрімкий розвиток технологій, високий рівень інформатизації та автоматизації бізнес-процесів робить інформаційні мережі критичною інфраструктурою, від якої безпосередньо залежить успішна діяльність будь-якої сучасної організації. Інформація стає одним з найважливіших ресурсів, але цей ресурс за своєю природою дуже легко втрачається або потрапляє «не в ті руки». Тому питання захисту інформації та інформаційних мереж є доволі актуальним на сьогоднішній день для усіх підприємств, незалежно від розмірів та сфери діяльності.

«СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА» має довготривалі партнерські стосунки з провідними виробниками продуктів інформаційної та мережевої безпеки, а також багатолітній досвід підбору, налаштування і впровадження різноманітних рішень.

 

Наша компанія пропонує:

 

Апаратні рішення безпеки – це технічні засоби (найчастіше у вигляді окремого пристрою – мережевого екрану) таких відомих світових брендів, як Cisco, HPE Aruba, Fortinet, Huawei, Juniper та інших. Широке використання рішень цієї групи пояснюється тим, що вони захищають інформаційні мережі на багатьох рівнях одночасно: на рівні пакетів, на рівні файлів, на рівні запитів, на рівні прав доступу. Вони створюють безпечну інформаційну мережу не тільки всередині підприємства чи організації, але і між географічно віддаленими відокремленими підрозділами чи філіями. Мережеві екрани нового покоління (NGFW) мають можливості здійснювати моніторинг та аудит мережі, налаштовувати правила реагування на інциденти інформаційної безпеки, контролювати доступ до важливих даних, інтегруватися з хмарними сервісами та чимало іншого. Крім того, багато пристроїв цієї групи дозволяють гнучко вмикати додаткові функції (такі, як захист електронної пошти, антивірус, антиспам, web-фільтр) без заміни пристрою – шляхом додавання або подовження відповідних підписок.

 

Програмні рішення безпеки – це спеціалізоване програмне забезпечення від Eset, Symantec, GFI Software, Panda Security, Sophos, McAfee та інших відомих виробників. До цієї численної та різноманітної групи відносять продукти для захисту від вірусів, шкідливого та небажаного програмного забезпечення, мережевих загроз, для організації безпечної віддаленої роботи, контролю та обмеження доступу до мережі, моніторингу та аналізу подій інформаційної безпеки, інтегрованого керування сервісами інформаційної безпеки та багато іншого. Програмні рішення використовуються як для захисту кінцевих точок (персональних комп’ютерів та мобільних пристроїв), так і для захисту серверів, електронної пошти, інформаційних мереж та хмарних сервісів.

 

Комплексні рішення – це поєднання апаратних пристроїв та програмних продуктів, які доповнюють функціонал одне одного.

 

Системи запобігання витоку інформації – це група, яка буде найбільш цікава для тих підприємств та організацій, де важливо зберігати комерційну, юридичну, лікарську чи іншу таємницю, але де це дуже важко робити через велику кількість працівників. Вони відстежують та блокують небажані пересування конфіденційної інформації як всередині організації, так і за її межами, виявляють її на файлових сховищах, веб-серверах, базах даних, системах поштового обміну та документообігу, контролюють мобільні додатки і хмарні сервіси. Завдяки ним інформація може бути захищена від витоку на комп’ютерах, ноутбуках, планшетах і смартфонах, які знаходяться навіть поза корпоративною мережею.

 

Антивірусний захист – певно, найбільш відома галузь інформаційної безпеки. І це не дивно, адже перші комп’ютерні віруси з’явилися майже 40 років тому, і дуже швидко перетворилися на справжню епідемію. Відтоді антивірусні продукти стали постійними супутниками і захисниками комп’ютерних систем, необхідною умовою їх нормального функціонування. Традиційно «вірусами» називають і інші види шкідливого програмного забезпечення, яких дуже багато. Постійно з’являються нові види і цілі сімейства та класи; серед них є програми-шахраї, шифрувальники, вимагачі, шпигуни, терористи, рекламні агенти та інші шкідники. Для сучасного шкідливого програмного забезпечення характерне швидке розповсюдження та значна мінливість (в тому числі самостійна), тому дедалі більше зростають і вимоги до антивірусного програмного забезпечення. Сьогодні антивірусні продукти вміють не тільки порівнювати файли з отриманими сигнатурами, але і глибоко аналізувати їх потенційну небезпечність, робити тестові запуски підозрілих об’єктів у безпечному середовищі, перевіряти пошту, відстежувати підозрілу мережеву активність, контролювати цілісність критичних системних процесів, блокувати небажані процеси та події, які можуть завдати шкоди навіть коли їх ініціатора вже видалено, керуватися централізовано з віддаленої консолі та ще багато іншого.

 

СПЕЦВУЗАВТОМАТИКА забезпечує підбір та впровадження рішень інформаційної безпеки, враховуючи побажання замовника, масштаб мережі, її топологію, кількість користувачів, критичні задачі та, звичайно, бюджет. Також наша компанія може запропонувати аудит та налаштування існуючих систем інформаційної безпеки, сегментацію та віртуалізацію інформаційної мережі, налаштування рівнів доступу тощо.

 

Звертайтеся до СПЕЦВУЗАВТОМАТИКИ – і ми запропонуємо рішення, які підійдуть саме Вам.