Компанія Western Digital починає комерційні відвантаження двопортових накопичувачів Ultrastar DC SN840 NVMe SSD. Їх роль - забезпечувати безперервну доступність даних, найвищу продуктивність та наднизькі затримки корпоративних систем зберігання. Цільові програми: хмарні та гіпермасштабовані обчислення, онлайн-транзакції (OLTP), аналітика (OLAP), SQL-сервери, розпізнавання образів, штучний інтелект, машинне навчання.

Серія SN840 виконана в форм-факторі U.2 й включає ємності від 1.6 до 15.36ТБ. Заявлена ​​продуктивність до 780 тисяч IOPS при довільному читанні та до 503 тисяч в змішаній при робочому навантаженні 70% читання / 30% запису.

Крім поставок під власні платформи, Western Digital активно просуває SN840 в союзах з виробниками систем зберігання. Так, представники QSAN, назвали SN840 найшвидшими з SSD, з протестованих в їх флагманській системі зберігання на NVME - QSAN XF3126D.

Entry, постачальник серверів та систем зберігання під критично важливі програми, звертає увагу потенційних замовників на можливості та функціональність рішень. За заявою представників компанії, ціна QSAN XF3126D (20 тис. Дол. Без дисків) не видається такою, що лякає навіть в сегменті SMB.

Джерело: ko.com.ua