Компанія AMD представила відеокарту AMD Radeon RX 6700 XT, що забезпечує, за її заявою, виняткову продуктивність, приголомшливо живу графіку і розширені програмні технології, які по-новому визначають перехід на дозвіл 1440p.

У моделі використані: революційна ігрова архітектура AMD RDNA 2, 96 МБ високопродуктивного кешу AMD Infinity Cache, 12 ГБ високошвидкісної пам'яті GDDR6, пам'ять AMD Smart Access Memory і інші новітні технології. AMD Radeon RX 6700 XT забезпечує до двох разів вищу продуктивність у порівнянні з відеокартами минулого покоління і видає більше 165 кадрів в секунду в деяких киберспортівних іграх.

Повідомляється, що понад 40 збирачів систем і OEM-виробників випустять високопродуктивні настільні ПК на базі нової відеокарти.

Відеокарта AMD Radeon RX 6700 XT побудована на 7-нм техпроцесу, а AMD Infinity Cache - 96 МБ кешу даних останнього рівня на кристалі GPU при тому ж рівні енергоспоживання, що і традиційні архітектури, забезпечує пропускну здатність до 2,5 раз вище, пропонуючи більш високу ігрову продуктивність.

Також наголошується, що AMD Smart Access Memory - дає більш високу продуктивність при спільній роботі відеокарт AMD Radeon RX 6000-й серії з процесорами AMD Ryzen 5000-й або деякими процесорами Ryzen 3000-й серії для настільних ПК і материнських плат AMD з чіпсетами 500- ої серії. Це надає процесорам AMD Ryzen доступ до високошвидкісної відеопам'яті GDDR6 і забезпечує приріст продуктивності до 16%.

Окремо підкреслюється, що відеокарти на базі архітектури AMD RDNA 2 оптимізовані для забезпечення реалістичності освітлення, тіней і віддзеркалень в реальному часі за допомогою DirectX Raytracin. У поєднанні з AMD FidelityFX розробники можуть комбінувати ефекти растеризації і трасування променів, щоб забезпечити ідеальний баланс якості зображення і продуктивності в іграх.

AMD Radeon Anti-Lag зменшує час відгуку введення-виведення, роблячи гри більш чуйними і пропонуючи конкурентну перевагу в ігровому процесі.

AMD Radeon Boost - Тепер з підтримкою Variable Rate Shading. Технологія дозволяє до 27% збільшити продуктивність під час швидких ігор за рахунок динамічного зниження дозволу картинки або зміни частоти затінення для різних областей кадру, збільшення частоти кадрів і плинності, а також підвищення чуйності практично без відчутного впливу на якість зображення.

Очікується, що відеокарти AMD Radeon RX 6700 XT будуть доступні на сайті AMD.com, у партнерів AMD, включаючи ASRock, ASUS, Gigabyte, MSI, PowerColor, SAPPHIRE і XFX, а також у роздрібних продавців / рітейлерів з 18 березня 2021 року, за стартовою ціною 479 дол.

Джерело: ko.com.ua