Компанія Toshiba Electronics Europe GmbH повідомила про розширення лінійки жорстких дисків для систем відеоспостереження Toshiba S300. У неї тепер входять нові моделі, в яких використовується технологія черепичного магнітного запису (SMR). При цьому накопичувачі для систем відеоспостереження з традиційним магнітним записом (CMR) будуть тепер позначатися як S300 Pro.

Нові жорсткі диски серії S300, доступні в виконаннях на 2 ТБ і 4 ТБ, оптимізовані для використання в недорогих системах відеоспостереження і відповідають їх вимогам, також задовольняючи при цьому вимоги систем відеоспостереження з підтримкою до 32 дисків для відеопотоків високої чіткості. Серія S300 з частотою обертання 5400 об / хв і буфером 128 МБ відповідає вимогам систем відеоспостереження високої чіткості, включаючи технології для телевізійних приставок, цифрових відеореєстраторів (DVR) і мережевих відеореєстраторів (NVR).

Нова серія S300 невеликої місткості заснована на технології SMR, яка передбачає використання перекривних доріжок для підвищення щільності даних і залишає тільки необхідну магнітну поверхню для правильного читання. Це основна відмінність від технології CMR, де кожна доріжка розділена невеликим відстанню. В результаті SMR забезпечує більш високу ємність на тій же магнітної області, що у приводу CMR, допомагаючи знизити сукупну вартість володіння (TCO) носія. Реалізація відповідної архітектури кеш-пам'яті компенсує потенційні ризики випадкового перезапису перекривних доріжок, тому серія S300 підходить для недорогих систем відеоспостереження.

Для більш дорогих і вимогливих систем відеоспостереження, що підтримують обробку до 64 потоків з камер високої здатності, відеоаналітіка, функцію виявлення обличчя та редагування відео, Toshiba пропонує серію S300 Pro з технологією CMR. Вони мають велику ємність (до 10 ТБ) і розмір буфера до 256 МБ і підходять для використання в цифрових відеореєстраторів для систем спостереження (SDVR), мережевих відеореєстраторах для систем спостереження (SNVR) і гібридних SDVR.

Серія Toshiba S300 Pro і нова модель S300 об'ємом 4 ТБ доступні вже зараз, а модель S300 на 2 ТБ, як очікується, з'явиться у продажу в кінці цього року.

Джерело: ko.com.ua