Компанія Seagate Technology оголосила про старт масових поставок накопичувачів Skyhawk AI ємністю 18 ТБ.

Як зазначається, це перший жорсткий диск, створений спеціально для роботи в системах відеоспостереження з штучним інтелектом (ШІ) і допомагає швидше приймати зважені рішення. У ньому використовується вбудоване Imageperfect AI, яка підтримує потоки даних для глибокого і машинного навчання в периферійних додатках.

Щоб системи глибокого навчання ставали «розумніші» і давали більш точні прогнози, необхідно довго зберігати як можна більше даних відеоспостереження, а для аналізу поведінки потрібно набагато більше інформації, ніж дає звичайне відеоспостереження. Skyhawk AI підтримує 64 одночасних відеопотоку паралельно з 32 потоками даних ШІ. Ці накопичувачі можна використовувати в мережевих відеореєстраторах з декількома відсіками і підтримкою ШІ. Модель розрахована на робоче навантаження 550 ТБ в рік - це в три з гаком рази більше, ніж витримують звичайні жорсткі диски для систем відеоспостереження. Завдяки цьому Skyhawk AI легко справляється з величезними обсягами даних в складних системах відеоспостереження без шкоди для продуктивності. Накопичувач автоматично визначає, чи використовується в системі штучний інтелект, і адаптується до відповідних робочим навантаженням.

«Жорсткий диск Seagate Skyhawk AI ємністю 18 ТБ призначений для великих систем відеоспостереження, які потребують ефективного масштабування і підтримки вузлів будь-яких розмірів. Ця модель дозволяє легко наростити об'єм пам'яті з терабайтних масштабів до петабайтних, - заявив Джефф Фотчман (Jeff Fochtman), старший віце-президент Seagate Technology з питань бізнесу та маркетингу. - У Skyhawk AI ємністю 18 ТБ ми оптимізували операційні та аналітичні процеси, а також прискорили доступ до матеріалів відеоспостереження в порівнянні з попередніми версіями ».

Джерело: ko.com.ua