Компанія Seagate Technology розширила лінійку твердотільних накопичувачів

Як зазначається представлений Seagate One Touch SSD з продуктивністю на рівні накопичувачів з інтерфейсом NVMe має ємність до 2 ТБ і забезпечує максимальну швидкість послідовного читання й запису до 1030 МБ / с.

Seagate One Touch SSD відформатований у файловій системі exFAT і відразу готовий до роботи з комп'ютерами на базі ОС Windows та macOS. Накопичувач з портом USB-C (USB 3.2 Gen 2) сумісний з пристроями, оснащеними портами USB-C та USB 3.0. Обидва кабелі входять в комплект поставки. Крім того, він працює з мобільними телефонами на базі ОС Android, а додаток Seagate Mobile Touch допоможе скопіювати відео, фотографії та інші файли, щоб звільнити місце на пристрої. Накопичувач витримує падіння з висоти до 2 метрів.

Верхня частина One Touch SSD виконана з алюмінію, а бічні грані покриті м'якою тканиною. Накопичувач представлений в чорному, срібному і синьому кольорах. У комплект поставки входить додаток Seagate Toolkit з функцією Sync Plus, яке забезпечить постійну синхронізацію даних між комп'ютером і накопичувачем, підписка на служби відновлення даних Rescue Data Recovery Service, а також безкоштовна річна підписка на Mylio Create й чотиримісячна підписка на Adobe Creative Cloud.

Джерело: ko.com.ua