Samsung Electronics оголосила про старт продажів універсального бездротового Bluetooth-клавіатури Smart Keyboard Trio 500.

Як зазначається, пристрій створено для швидкого і зручного набору тексту в будь-якому місці і в будь-який час. Тонкий і легкий аксесуар без зусиль поміщається в сумці і відмінно підходить для того, щоб брати його з собою в поїздки.

Сумісність клавіатури до іншого пристрою відбувається за лічені секунди.

Більш того, аксесуар може одночасно працювати з трьома різними Bluetooth-пристроями (наприклад, смартфоном, планшетом і ноутбуком), дозволяючи перемикатися між ними одним натисканням кнопки - наприклад, для тих випадків, коли під час роботи на комп'ютері потрібно швидко відповісти на повідомлення, яке надійшло на смартфон.

Власник смартфона або планшета Samsung з One UI 3.1 і підключеним Smart Keyboard Trio 500 може вибрати три улюблених додатки на кожному пристрої і призначити їх на спеціальні «гарячі» клавіші на клавіатурі.

Наприклад, на планшеті користувач частіше використовує відеосервіси і офісні програми, а на смартфоні - соціальні мережі і месенджери: після настройки, при натисканні на «гарячі» клавіші будуть відкриватися різні сервіси, в залежності від обраного пристрою.

Бездротова клавіатура Smart Keyboard Trio 500 дозволяє одним натисканням переключати сумісні пристрої Galaxy в режим DeX, в якому можливості і інтерфейс мобільного пристрою стають наближені до персонального комп'ютера. Активувавши режим DeX, користувач може робити нотатки, відправляти електронні листи і працювати з офісними додатками, де б він не знаходився.

Незважаючи на те, що клавіатура дуже тонка і компактна (вага - 412 г, розміри - 280 x 127 x 15 мм), завдяки чому оптимально підходить для мобільної роботи, її клавіші практично того ж розміру, що і у стандартної клавіатури.

 

Джерело: ko.com.ua