Компанія Razer представила нову бездротову ігрову мишу Razer Naga Pro, яка дозволяє легко перемикатися між іграми різного жанру за рахунок змінних бічних панелей Naga Pro. Новинка відноситься до бездротової лінійці Razer HyperSpeed, але продовжує традиції моделі Naga Trinity, яка вперше продемонструвала модульний дизайн «три в одному».

Комплект поставки включає в себе три магнітні бічні панелі з 2-х, 6-ти або 12-кнопкової програмованої конфігурацією. Шестікнопочная бічна панель - це конфігурація з новим дизайном, що дебютувала з Naga Pro. Кожна бічна панель створена для конкретних ігрових жанрів: 12-кнопкова панель - для MMO / RTS, 6-кнопкова панель - для Battle Royale / MOBA і 2-кнопкова панель - для FPS.

  • 12-кнопкова бічна панель має найбільшу кількість кнопок, щоб оптимізувати перемикання між скіллами і макросами. Вона орієнтована на ситуації, в яких розрахунок часу та точність критично важливі, як, наприклад, в іграх жанру MMO або RTS.
  • 6-кнопкова бічна панель пропонує баланс контролю і доступності. Кнопки розташовані в два ряди для швидкого доступу до ськіллу пошкодження речей. Також в набір входить бічна накладка для більшого контролю ковзання. Такий дизайн створений для ігор жанру Battle Royale або MOBA.
  • 2-кнопкова бічна панель - це стандартна компоновка для FPS-ігор. Велика прогумована накладка забезпечує максимальний контроль в кожній перестрілці. Також набір доповнюють дві кнопки для таких важливих дій, як пригнутися і прицілитися.

У підсумку бічні панелі дають геймерам доступ до 20 програмованим кнопкам за допомогою технології Razer Hypershift і софта Razer Synapse, при цьому миша дозволяє зберігати до п'яти вбудованих профілів і перемикатися між ними на льоту, без допомоги ПО.

Миша Razer Naga Pro використовує оптичний датчик Razer Focus + 20,000 DPI Optical Sensor з підтримкою функцій Motion Sync, Smart Tracking і Asymmetric Cut-off, а також оптичні перемикачі Razer Optical Mouse Switches, які витримують до 70 мільйонів кліків.

Фірмова бездротова технологія Razer HyperSpeed Wireless забезпечує до 100 годин безперервної гри на частоті 2,4 ГГц або до 150 годин по Bluetooth. Заряджати акумулятор можна навіть під час гри за допомогою комплектного кабелю Razer SpeedFlex.

Вартість миші Razer Naga Pro становить $ 149,99, вона доступна для покупки з сьогоднішнього дня. Вона також сумісна з бездротовим зарядним пристроєм Razer Mouse Dock Chroma, але його доведеться купувати окремо за $ 49,99.

Джерело: itc.ua