Hewlett Packard Enterprise (HPE) 8 вересня анонсувала наступне покоління HPE Modular Smart Array (MSA), HPE MSA Gen 6 - високопродуктивне і автоматизоване рішення гібридного (SSD / HDD) зберігання даних, прийнятне для обмеженого бюджету підприємств малого та середнього бізнесу (SMB).

Завдяки новим службам даних і сучасній архітектурі HPE MSA Gen 6 малі і середні підприємства можуть заощадити гроші, забезпечивши безпеку своїх найцінніших даних і легкий доступ до них для співробітників, незалежно від того, звідки вони працюють. Клієнтам, які займаються бізнесом на вимогу, таким як потокова передача мультимедіа та онлайн-навчання, HPE MSA полегшить управління розподіленими додатками і робочими навантаженнями.

Нові функції і можливості HPE MSA Gen 6 включають:

   - Автоматичний розподіл зберігання за рівнями збільшує продуктивність в 2-4 рази в порівнянні з використанням одних HDD. Це дозволяє клієнтам більш ефективно балансувати швидкодією SSD і ємністю HDD в залежності від специфіки робочого навантаження.

  -  Новий рівень захисту даних в масиві з MSA Data Protection Plus (MSA DP +), який усуває  простоюючі HDD для поліпшення загальної ефективності і продуктивності системи і мінімізує час, протягом якого масив знаходився в деградованому або уразливому стані при відмові жорсткого диска.

  -  Вдосконалений MSA Health Check усуває поширені причини простоїв шляхом пошуку в показаннях датчиків відомих проблем і проходження передовим практикам, покращує взаємодію з користувачем і підвищує доступність. Статистика показує, що профілактичне використання MSA Health Check зменшує кількість звернень до служби підтримки HPE MSA на 76%.

 -  Інтеграція з HPE Cloud Volumes Backup надасть клієнтам простий і недорогий спосіб захисту даних в хмарі, позбавивши їх від необхідності витрачати гроші на окремий пристрій резервного копіювання.

«HPE безперервно розвиває і вдосконалює сімейство продуктів MSA протягом шести поколінь, приділяючи особливу увагу балансу між продуктивністю і доступністю, а також простоті і зручності користування», - сказав Кріс Пауерс (Chris Powers), віце-президент HPE і генеральний менеджер по Великим Даним і платформам для спільної роботи.

HPE MSA Gen 6 доступно для замовлення по всьому світу безпосередньо і через торгових партнерів за ціною від $ 7000.

Джерело: ko.com.ua