Lenovo Infrastructure Solutions Group (ISG), підрозділ компанії Lenovo представив ряд нових серверів, які відрізняються, як зазначається, високим рівнем продуктивності, надійності, гнучкості і безпеки. Всі нові моделі серверів створені на базі процесорів Intel Xeon Scalable 3-го покоління та використовують переваги шини PCIe 4-го покоління.

Підкреслюється, що в серверах ThinkSystem нового покоління Lenovo втілила інноваційні технології, які підтримують виконання критично важливих завдань в сфері високопродуктивних обчислень, штучного інтелекту, моделювання і симуляції, хмарних технологій, інфраструктур віртуальних робочих місць й аналітики даних.

Сервери ThinkSystem SR650 V2, ThinkSystem SR630 V2, ThinkSystem ST650 V2 та ThinkSystem SN550 V2 - призначені для обробки завдань загального призначення.

ThinkSystem SR650 V2: масштабується, для організацій будь-якого розміру - від малого і середнього бізнесу до великих компаній й хмарних провайдерів. Цей двопроцесорний сервер заввишки 2U володіє широкими можливостями розширення підсистем вводу-виводу та зберігання даних, а також високою продуктивністю для вирішення широкого спектра бізнес-завдань. Сервер підтримує установку модулів постійної пам'яті Intel Optane 200-й серії, які забезпечують продуктивність та ємність зберігання, необхідні для розгортання високонавантажених баз даних й віртуальних середовищ, а також підтримують високошвидкісний інтерфейс PCIe 4-го покоління, який мінімізує затримки в передачі даних. Модель ThinkSystem SR630 V2 - універсальне рішення для виконання критично важливих бізнес-задач. Двухпроцесорний сервер висотою 1U забезпечує оптимальний баланс продуктивності і щільності розміщення ресурсів в стійці для гібридних навантажень в дата-центрах, таких як хмарна інфраструктура, віртуалізація, аналітика, загальні обчислення та геймінг.

Новий підлоговий двопроцесорний сервер ThinkSystem ST650 V2 відрізняється максимальною масштабністю. Ця модель призначена для установки в розподілених офісах і філіях компаній в сфері роздрібної торгівлі. А підтримка технології NV-Link дозволяє використовувати цей сервер для обробки відеоданих.

Надзвичайно компактний блейд-сервер з лінійки Flex System ThinkSystem SN550 V2 оптимізований з точки зору продуктивності, ефективності та безпеки. Рішення призначене для стандартизації інфраструктури та виконання критично важливих для бізнесу робочих навантажень, таких як хмарні обчислення, серверна віртуалізація, бази даних та інфраструктура віртуальних робочих столів.

Також зазначається, що до кінця 2021 року Lenovo планує розширити портфель серверів для периферійних обчислень на базі процесорів Intel Xeon Scalable 3-го покоління, включаючи нове високонадійне рішення, яке зможе працювати в екстремальних умовах й знайде застосування в сфері телекомунікацій, на виробництві, а також в рішеннях для «розумних міст».

Джерело: ko.com.ua