Компанія Lenovo анонсувала випуск оновленої лінійки ноутбуків ThinkBook, оснастивши їх новими процесорами Intel 11-го покоління Tiger Lake з графікою Iris Xe. Пристрої також отримали більш продуктивну пам'ять і підтримку Thunderbolt 4.

Модель Lenovo ThinkBook 13s крім нових процесорів також відрізняється використанням 13,3-дюймового дисплея з співвідношенням сторін 16:10, так що пристрій вийшов трохи вище. На вибір користувачів будуть доступні конфігурації з процесорами Intel (від $ 829) і AMD ($ 729). Ноутбук Lenovo ThinkBook 13s надійде в продаж в жовтні.

Lenovo ThinkBook 14s Yoga є першим конвертованим пристроєм в лінійці ThinkBook. Ноутбук виготовлений в алюмінієвому корпусі і забезпечений слотом для зберігання стилуса. Новинка також пропонується в рамках обмеженої серії в кольорі Abyss Blue. Дана модель надійде на ринок у листопаді за рекомендованою роздрібною ціною від $ 879.

Ноутбук Lenovo ThinkBook 15 відрізняється наявністю спеціального висувного слота для зберігання навушників. Він розташований в клавіатурному блоці праворуч. Цей слот одночасно служить зарядним кейсом для повністю бездротових навушників. Пристрій може поставлятися з процесорами Intel (від $ 569) або AMD (від $ 549). Продажі стартують вже в жовтні.

Джерело: itc.ua