Компанії Jabra та HP анонсували випуск комплекту обладнання для переговорних кімнат.

Рішення складається з Jabra PanaCast, інтелектуальної відеокамери з кутом огляду 180 °, дозволом Panoramic-4K і підключенням plug-and-play, і HP Elite Slice, інтегрованого рішення для конференц-зв'язку, що поєднує в собі можливості управління системами Microsoft Teams Rooms і Zoom Rooms одним дотиком , а також функціональність потужного ПК.

Як зазначається, нове рішення дозволяє враховувати особливі вимоги, створені ситуацією в світі сьогодні, і робить спільну роботу значно зручнішою. Тепер користувачі можуть здійснювати додаткові виклики під час конференції, користуватися панорамним оглядом, а також отримують гнучкі можливості додавати учасників і ділитися контентом в один дотик.

Відеокамера Jabra PanaCast з кутом огляду 180 ° дозволяє дотримуватися соціальну дистанцію в переговорних кімнатах. Тепер користувачам не доведеться турбуватися і сидіти впритул один до одного в закритому приміщенні. Технологія камери Intelligent Zoom дозволяє виявити кожного учасника зустрічі і вибрати такий кут охоплення, який дає можливість показати всім присутнім. Не треба буде ні переміщати камеру, ні пересідати: поле огляду автоматично розширюється при появі нових людей.

Консоль центру управління кімнатою поміщається на долоні, але при цьому володіє можливостями потужного повнорозмірного комп'ютера. Управління роботою в Microsoft Teams Rooms і Zoom Rooms здійснюється одним дотиком.

Підкреслюється, що систему Jabra x HP Elite Slice можна налаштувати за лічені секунди. Обслуговування також не представляє складності і може виконуватися як ІТ-фахівцями, так і самими користувачами. Система включає в себе консоль, яка дозволяє легко налаштувати і ввести її в експлуатацію, а в подальшому керувати нею. Завдяки plug-and-play користувачам не доведеться звертатися в ІТ-підтримку, щоб зрозуміти, як користуватися конференцзв'язком.

Система Jabra x HP Elite Slice сертифікована для роботи з Microsoft Teams Rooms і Zoom Rooms. Користувач отримує можливість безшовного переходу з одного рішення конференц на інше. Крім того, фахівці ІТ-підтримки можуть дистанційно керувати обладнанням і встановлювати оновлення без фізичної присутності в переговорній. Таким чином знижується кількість осіб, які перебувають в приміщенні, що важливо в умовах соціального дистанціювання.

Комплект обладнання Jabra PanaCast & HP Elite Slice надійде в продаж в листопаді 2020 г. Роздрібна ціна на комплект - 2,3 тис. Євро.

Джерело: ko.com.ua