Cisco анонсує стратегію, спрямовану на сприяння провайдерам комунікаційних послуг та веб-компаніям в підключенні, захисту та автоматизації мереж з метою надання більш надійного та доступного інтернету.

Компанія заявила, що змінює економіку інтернету: нове рішення Cisco Routed Optical Networking з модульної оптикою Acacia і великомасштабними маршрутизаторами Cisco дозволить скоротити витрати до 46%.

Під час пандемії люди, підприємства та держструктури користувалися інтернетом, щоб продовжувати свою діяльність. Інтернет з важливої послуги перетворився в «дорогу життя», по якій доставлялася інформація і за допомогою якої люди зв'язувалися один з одним. Вимушена віддалена робота і онлайн-навчання привели до вибухового зростання числа відеоконференцій. У поєднанні з послугами дистанційній медицини, потоковим відео, іграми та іншими сервісами це дало 25-45-відсотковий сплеск інтернет-трафіку в багатьох регіонах.

Мережі впоралися з навантаженням, але, за прогнозами Cisco, це лише мала дещиця того, що чекає нас в епоху 5G, коли в 2023 р до інтернет будуть підключені вже майже 30 млрд пристроїв. При цьому три мільярди чоловік до цих пір залишаються без інтернету, не маючи доступу до життєво важливої інформації, навчання та інших можливостей. Все це кидає новий виклик поточної архітектурі інтернет й вимагає постійної уваги та підтримки з боку виробників мережевого устаткування.

«Протягом останніх п'яти років Cisco займалася дослідженнями і рішенням практичних завдань, спрямованих на сприяння замовникам в наданні інтернет-послуг з максимальною якістю при одночасному підвищенні рентабельності, скорочення собівартості і мінімізації ризиків, - каже Джонатан Девідсон (Jonathan Davidson), старший віце-президент і генеральний менеджер групи великомасштабних інфраструктур компанії Cisco. - Допомагаючи замовникам приймати правильні рішення щодо своїх мереж, ми готуємо світ до успішного підключення небаченого раніше числа користувачів, локацій і об'єктів. Пройде десяток років, і ми гідно оцінимо, що прийняли виклик та вчасно звернули увагу на проблеми інтернету».

Побудова мереж для просування Інтернету в нові райони завжди була непростим завданням для мережевих операторів. Вирішуючи цю проблему, Cisco розробила інноваційну архітектуру Converged SDN Transport, яка дає сервіс-провайдерам можливість об'єднати безліч мереж в загальну економічну і безпечну інфраструктуру загальносвітового масштабу.

Сьогодні Cisco, стимулюючи подальше спрощення структури інтернету, пропонує рішення Routed Optical Networking, призначене для згортання оптичних та IP-мереж. Застосовуючи когерентні оптичні модулі Acacia, новітні технології сегментной маршрутизації і Ethernet VPN, а також використовуючи нові можливості Cisco Crosswork Cloud, оператори зможуть будувати гнучкі, ефективні, прості в експлуатації мережі, здатні підтримувати той рівень трафіку, який очікується з поширенням 5G.

Джерело: ko.com.ua