Представлена ​​ASUS материнська плата ProArt B550-Creator на платформі AMD Ryzen 5000 націлена на створення комп'ютерів для творчих професіоналів.

Серед особливостей новинки відзначаються розширені засоби безпеки і зручні функції для розробників контенту, які допоможуть їм прискорити робочі процеси та легше реалізувати свої ідеї.

Заявлено, що система живлення і підтримка PCI 4.0 дозволяють материнській платі ProArt B550-Creator розкрити максимальну обчислювальну потужність процесорів AMD Ryzen при 3D-рендерингу, монтажі відеороликів і роботі з великими файлами. Високі вимоги процесорів нового покоління допомагають виконати комплексне та ефективне рішення щодо відведення тепла, яке гарантуватиме стабільність роботи системи.

Материнська плата ProArt B550-Creator має повний набір сучасних інтерфейсів, в тому числі два порти Thunderbolt 4, два порти Intel 2.5G Ethernet на базі контролера Intel й чотири порти USB 3.2 Gen 2. Нагадаємо, що інтерфейс Thunderbolt 4 дає можливість підключити два зовнішніх дисплея 4K UHD або один 8K.

Два порти 2.5G Ethernet (Intel I225-V) дозволяють швидше передавати великі обсяги даних через локальну мережу, тому підходять для копіювання масивних файлів на мережеві пристрої зберігання даних (NAS), потокової передачі відео у високій роздільній здатності та обміну робочими матеріалами з колегами. Разом з платою ProArt B550-Creator надається фірмове програмне забезпечення CreationFirst, оптимізуюче розподіл пропускної спроможності мережевого з'єднання та прискорює роботу найважливіших для творчості програм.

ProArt B550-Creator забезпечує стабільне електроживлення і має комплексну систему охолодження, яка відповідає всім вимогам найсучасніших процесорів серії AMD Ryzen 5000 і гарантує продуктивність в процесі вирішення творчих завдань. Стабілізатор напруги з 12 + 2 силовими модулями забезпечить живленням процесори Ryzen, а ексклюзивні посилені 8 + 4-контактні роз'єми ProCool гарантують стабільну подачу напруги живлення на силові модулі.

Для утримання температурних показників в нормі використовуються масивні радіатори з великою площею поверхні, а високоякісні термопрокладки відводять тепло із зон стабілізатора напруги і дроселів. Все вищезгадане разом з радіаторами M.2 дозволяє ProArt B550-Creator ефективно охолоджувати і процесор, і SSD-накопичувачі, гарантуючи стабільність всієї системи, швидку передачу даних, а отже, безперешкодний процес створення контенту.

Для професійних дизайнерських та творчих студій безпека системи і ефективне управління пристроями життєво важливі для безперебійної роботи, зменшення експлуатаційних витрат і запобігання витоку даних. ProArt B550-Creator повністю сумісна з ПЗ ASUS Control Center Express, яке забезпечує централізоване управління ІТ-інфраструктурою та додаткові функції безпеки, зокрема управління USB-портами, «чорний» список ПЗ та дистанційний контроль за реєстром Windows - і все це з мінімальними настройками.

Функції управління USB-портами дозволяють адміністраторам блокувати, дозволяти роботу або переводити порти USB на материнській платі в режим «тільки читання» для запобігання витоку робочих матеріалів та інших важливих даних. «Чорний» список ПЗ гарантує, що користувачі не зможуть запустити небезпечні програми, а дистанційний контроль за реєстром Windows дозволяє адміністраторам віддалено вирішувати і блокувати можливість внесення змін до реєстру Windows на клієнтських пристроях, щоб запобігти несанкціонованим змінам конфігурації системи.

Разом з платою ProArt B550-Creator надається ProArt Creator Hub - інтуїтивне програмне забезпечення, що дозволяє централізовано керувати всіма продуктами серії ProArt, зокрема дисплеями і ноутбуками ProArt. У разі ProArt B550-Creator це ПЗ дозволяє налаштовувати профілі роботи вентиляторів на материнській платі, стежити за станом компонентів системи, в тому числі процесора, ОЗУ і накопичувачів, і швидко запускати часто використовувані програми.

Для забезпечення чистої передачі голосу при аудіо- та відеодзвінках ProArt B550-Creator використовує фірмову технологію двостороннього інтелектуального шумозаглушення. Вона використовує величезну базу даних глибокого навчання, щоб виключити з аудиопотока від мікрофона або іншого входу всі зайві звуки - клацання клавіш, кнопок миші й інших фонових шумів - щоб ніщо не заважало співрозмовникам чути один одного під час спілкування.

Джерело: ko.com.ua