Компанія Zyxel оголосила про початок продажів маршрутизатора для приміщень Zyxel LTE3301-PLUS 4G LTE-A.

Як зазначається, завдяки підтримці LTE Cat. 6 і одночасного використання двох частотних діапазонів AC1200 швидкість доступу до інтернету зросте до 300 Мбіт / сек для вхідного трафіку та 50 Мбіт / сек для вихідного. Стабільність з'єднання по мережі забезпечує сумісність маршрутизатора з 4G і 3G стандартами. Функція резервування з'єднання Dual-WAN Failover гарантує користувачеві безразривное з'єднання.

Особливо підкреслюється, що LTE3301-PLUS підключається до мереж 4G LTE і забезпечує спільний доступ до інтернету для інших бездротових пристроїв - всього через цей маршрутизатор по Wi-Fi 2.4 ГГц та 5 ГГц AC можуть підключитися до 32 пристроїв.

Також користувач може підключити до одного з чотирьох Ethernet-портів LTE3301-PLUS якесь мережеве пристрій, наприклад, принтер або NAS.

Вбудовані функції маршрутизації підтримують всі типові програми. Якщо потрібно використовувати LTE3301-PLUS разом з уже наявними або бажаний пристроями, наприклад, точками доступу Wi-Fi старшого класу, шлюзами для малого бізнесу або шлюзами корпоративного класу, слід просто перемкнути LTE3301-PLUS в режим моста.

Для безперебійної роботи інтернету в невеликому офісі або при домашній роботі можна використовувати опцію резервного з'єднання WAN через стільникову мережу. Для включення функції Dual-WAN потрібно під'єднати LTE3301-PLUS до наявного шлюзу, через який ви підключаєтеся до інтернету, і потім налаштувати LTE як резервне з'єднання WAN (failover WAN).

Джерело: ko.com.ua