Компанія Western Digital представила новий твердотільний накопичувач My Passport під брендом WD ємністю до 2 ТБ.

«Новий My Passport має саме ті характеристики - швидкість, надійність і функціональність, - які користувачі очікують від пристроїв, виготовлених нашою компанією, - заявила віце-президент напряму« Рішення для користувачів »компанії Western Digital Сузан Парк. - Це потужне і технологічно просунуте рішення підійде активним творцям контенту, кураторам і просто тим, хто пристрасно любить своє хобі, іншими словами, всім, хто шукає спосіб працювати з файлами швидко ».

Відзначається, що твердотільний накопичувач My Passport від WD був розроблений «з нуля» для забезпечення надійної продуктивності і унікального дизайну. Модель представлена ​​в декількох кольорах, включаючи сірий, синій, червоний і золотий.

Характеристики нового SSD-накопичувача My Passport відповідають всім потребам і бажанням клієнтів:

   - висока швидкість завдяки технології NVMe;
   - швидкість читання до 1050 МБ / с, швидкість запису до 1000 МБ / с;
   - захищене паролем апаратне шифрування AES з довжиною ключа 256 біт для захисту цінного контенту без зайвого клопоту;
   - вбудований захист від ударів і вібрації, захист від падіння з висоти до 1,98 метра; просте резервне копіювання важких файлів безпосередньо на накопичувач або в сервісний профіль в хмарі;
    технологія USB 3.2 Gen2 з кабелем USB-C і адаптером USB-A;
   - готовність до використання прямо їх коробки і сумісність з MacOS і Windows.

На My Passport SSD поширюється п'ятирічна обмежена гарантія, і він доступний по всьому світу в обраних електронних і роздрібних магазинах. Рекомендована
виробником роздрібна ціна нового накопичувача (MSRP) в США становить $ 119,99 за 500 ГБ; $ 189,99 за 1ТБ і $ 359,99 за 2 ТБ відповідно.

Джерело: ko.com.ua