Корпорація Western Digital анонсувала вихід другого покоління накопичувача UFS 3.1 для смартфонів з підтримкою 5G.

Як зазначається, новий Western Digital iNAND MC EU551 забезпечує високопродуктивну систему зберігання даних, необхідну для підтримки таких програм, як камери надвисокої роздільної здатності, AR / VR, ігри та відео з роздільною здатністю 8K.

IDC прогнозує зростання обсягів поставок смартфонів з підтримкою 5G більше 40% в 2021 році і до 69% до 2025 року. У міру розширення пропускної здатності мобільних мереж і меншого часу очікування отримання даних, iNAND від Western Digital забезпечує їх роботу завдяки високошвидкісній і високопродуктивній праці вбудованого накопичувача.

Мобільний накопичувач iNAND MC EU551 - перший продукт, побудований на новій платформі Western Digital UFS 3.1, анонсованої 26 травня на заході Flash Perspective. Завдяки використанню більш швидкої NAND і контролера, а також оновленого мікропрограмного забезпеченням, iNAND MC EU551 забезпечує наступні поліпшення в порівнянні з попереднім поколінням:
    • 100% підвищення продуктивності довільного читання і до 40% при довільній запису для підтримки змішаних навантажень, таких як одночасна робота декількох додатків.
    • 90% поліпшення послідовного запису, що допомагає прискорювати завантаження 5G і Wi-Fi 6. Це забезпечує кращу потокову передачу мультимедійних файлів, таких як відео з роздільною здатністю 8K, а також підвищує продуктивність таких додатків, як серійна зйомка.
    • 30% поліпшення числа послідовних читань, що прискорює час завантаження і запуску додатків.

Пристрій розроблений відповідно до технічних вимог JEDEC UFS 3.1 та використовує новітню технологію Write Booster на основі SmartSLCTM 7-го покоління від Western Digital. А також підтримує Host Performance Booster версії 2.0, що поєднує в собі останні технічні досягнення.

На даний момент проводиться тестування вбудованого флеш-накопичувача Western Digital iNAND MC EU551 UFS 3.1, вихід якого запланований на липень 2021 року. Накопичувач буде доступний у варіантах 128 ГБ, 256 ГБ та 512 ГБ.

 

Джерело: ko.com.ua