Компанія Western Digital анонсувала розширене сімейство рішень для зберігання даних WD Purple, включаючи самий ємний жорсткий диск для систем відеоспостереження на 18 ТБ. Накопичувачі даної серії оптимізовані для зменшення втрати кадрів і пікселізації, а також поліпшення відтворення відео і цілодобового стрімінга - від запису до резервного копіювання і довготривалого зберігання.

Сучасним системам відеоспостереження та аналітики для роботи потрібно зображення з високою роздільною здатністю, що в свою чергу підвищує вимоги до сховищ. Диск WD Purple 18 ТБ призначений для відеореєстраторів та пристроїв відеоаналітики, а також апаратів з графічним процесором для роботи в режимі реального часу і пост-обробки. Маючи на 28% більше ємності, ніж у попереднього покоління, новий диск ємністю 18 ТБ збільшує вільне місце для зберігання відео, референсів і метаданих, щоб витягти з алгоритмів ІІ максимум користі.

Накопичувачі WD Purple ємністю від 8 ТБ до 18 ТБ оснащені технологією AllFrame AI, яка дозволяє записувати до 64 камер високої чіткості, а також додатково 32 потоку для аналітики глибокого навчання. Технологія Western Digital AllFrame для жорстких дисків WD Purple забезпечує безліч методів кешування і управління стрімінга. Вони допомагають запобігти втраті даних і працювати в режимі live без затримок.

У свою чергу програмне рішення Western Digital Device Analytics забезпечує користувачам моніторинг і аналіз накопичувача. Це дозволяє виявляти потенційні проблеми на накопичувачі і дає інструкції щодо їх усунення задовго до виникнення реальних збоїв.

Джерело: ko.com.ua