Western Digital оголосила про вихід на ринок нового сімейства високопродуктивних серверів Ultrastar Edge, за допомогою яких стає можливим перемістити обчислювальні операції ближче до точок генерування даних, що, в свою чергу, дозволить прискорити їх обробку, знизити затримку і спростити прийняття рішень в реальному часі навіть при відсутності підключення до мережі.

У сучасних умовах все більш широкого використання 5G, інтернету речей (IoT) і хмарних технологій компанії і приватні особи очікують, що швидкість взаємодії з їх додатками і рівень продуктивності будуть на найвищому рівні. Такі очікування породжують попит на нові розподілені розумні архітектури за межами основних ЦОД, які сприяли б переробці, аналізу та перетворення даних в безпосередній близькості від первинних (кінцевих) пристроїв. Більш того, оскільки деякі корпоративні додатки знаходяться і працюють в неймовірно віддалених локаціях (пустелі, моря, джунглі і ін.), Формується попит на рішення підвищеної міцності для обчислень і зберігання даних, які могли б функціонувати в місцях з дорогим, нестійким або відсутнім мережевим з'єднанням.

Як зазначається, розроблені для постачальників хмарних послуг, телекомунікаційних компаній і системних інтеграторів сервери Ultrastar Edge легко перевозяться, розгортаються і масштабуються в польових умовах, а також при розміщенні сервера клієнта в апаратної провайдера ( «колокейшн»), на виробничому майданчику або в віддалених ЦОД. У нове сімейство входить виключно міцний, що підтримує нарощування і зручний в транспортуванні сервер Ultrastar Edge-MR для польових груп військового і спеціального призначення, що працюють в складних віддалених умовах, і переносний монтуємий в стійку 2U сервер Ultrastar Edge з футляром для транспортування, призначений для розміщення в як сервер клієнта в апаратної провайдера і в ЦОД, розташованих в безпосередній близькості від джерела даних. Обидва пристрої вже зараз відвантажуються в режимі тестування і доступні для замовлення; на відкритому ринку вони з'являться на початку четвертого кварталу 2021 р.

«У зв'язку з більш широким поширенням чутливих до часу відгуку додатків виникла необхідність наростити обчислювальні потужності в периферійних локаціях мережі. Ми очікуємо, що до 2024 року темпи установки нових серверів поруч з кінцевими пристроями збільшаться вдвічі, а загальна кількість серверів, за нашими прогнозами, досягне п'яти мільйонів, оскільки їх наявність є обов'язковою умовою для створення нових та інноваційних продуктів, розвитку хмарних сервісів, віддалених виробничо -Адміністративні комплексів і мереж доставки контенту (CDN) і практично будь-якої вертикальної галузі, що спирається на інтернет речей або дані, одержувані з датчиків або від віддалено розташованого обладнання, - зазначає старший аналітик по обчислювальним рішенням для ЦОД компанії Omdia Манож Сукумаран. - У сучасному світі, світі 5G і інтернету речей, обчислення повинні проводитися якомога ближче до джерела появи даних, тобто до пристроїв, кінцевим користувачам і обладнання, які генерують дані, оскільки успіх в значній мірі залежить від значень затримки і пропускної здатності. Ми вітаємо прихід Western Digital в цей сегмент ринку, оскільки галузь дійсно потребує надійних продуктах від заслуговує на довіру постачальника ».

«Будучи технологічному лідером в області зберігання даних, ми незмінно націлені на майбутнє і заздалегідь думаємо про те, які рішення завтрашнього дня ми зможемо запропонувати нашим клієнтам, - стверджує віце-президент напряму« Платформи для ЦОД »Western Digital Курт Чан. - Ми вважаємо, що успіху нашого нового сімейства серверів Ultrastar Edge буде сприяти цілий ряд факторів: збільшення обсягу даних, що створюються на периферії мереж, розширення можливостей по вилученню цінної інформації з цих даних, значний обсяг відповідного ринку, а також активна інноваційна та робоча діяльність наших клієнтів знову ж на периферії ».

Ultrastar Edge-MR - це міцний та підтримуючий нарощування рішення, розроблений і відтестоване відповідно до стандарту MIL-STD-810G-CHG-1 в частині стійкості до ударів і вібрації і стандартом MIL-STD-461G в частині електромагнітних завад. Ступінь захисту пристрою від вологи і пилу відповідає стандарту IP32. Будь то військова операція, пошук в Amazon або аналіз даних при геологорозвідувальних роботах на родовищах нафти і газу, Ultrastar Edge-MR готовий до роботи в екстремальних умовах. Обидва рішення Ultrastar Edge обладнані модулем Trusted Platform Module 2.0, що виключає можливість відкриття без видимих ​​слідів, а їх конструкція відповідає стандарту безпеки FIPS 140-2 другого рівня, що створює необхідні умови для зберігання, забезпечення безпеки, передачі і поширення чутливих даних.

В основі кожного рішення Ultrastar Edge - надійний високошвидкісний сервер, що підтримує до 40 ядер з двома масштабованими процесорами Intel Xeon 2 покоління, графічний процесор NVIDIA T4 і вісім NVMe SSD-накопичувачів Ultrastar із загальним обсягом зберігання до 61 ТБ. Це унікальне поєднання забезпечує найвищу швидкість і дає необхідний обсяг сховища для виконання аналітики в реальному часі, глибинного навчання, тренування алгоритмів машинного навчання і отримання логічних висновків і перекодування відео навіть на периферії мережі. У пристрої два слота Ethernet - на 50 Гбіт і 100 Гбіт, службовці для відправки критичних даних в хмару або в ЦОД при наявності з'єднання.

 

Джерело: ko.com.ua