За повідомленням AMD, стартували продаж відеокарт AMD Radeon RX 6800-й серії. Модельний ряд включає відеокарту Radeon RX 6800, яка націлена на охочих перейти на ігри в дозволі 4К, і Radeon RX 6800 XT, що забезпечує геймплей вищого класу з надвисокою частотою оновлення в 4К-іграх.

Radeon RX 6800 і RX 6800 XT доступні в магазинах роздрібної торгівлі і на сайті AMD.com за рекомендованою роздрібною ціною USD 579 і USD 649 відповідно.

Відкрите Radeon RX 6800-й серії побудовані на архітектурі AMD RDNA 2, яка пропонує ряд інновацій, в тому числі застосування передових методів енергозбереження для високопродуктивних обчислювальних блоків для підвищення енергоефективності до 30% за цикл на обчислювальний блок. До її складу також входить нова технологія AMD Infinity Cache, забезпечує збільшення питомої пропускної спроможності на Ватт до 2,4 разів у порівнянні з архітектурними рішеннями на базі RDNA і пам'яттю GDDR6.

Крім того, підтримка трасування променів для нових відеокарт Radeon розширилася, так як Gearbox Publishing і Counterplay Games планують включити DXR 1.1 raytracing в Godfall. Повідомляється про доступність оновленого драйвера Radeon Software з підтримкою цієї функції нового покоління.

Джерело: ko.com.ua