Toshiba Electronics Europe представила нову лінійку накопичувачів MG09.

Як зазначається, це - перші жорсткі диски компанії, створені з використанням нової технології магнітного запису з енергетичною підтримкою. У MG09 використовується вже третє покоління розробленої Toshiba конструкції накопичувачів, з 9 дисками і корпусом, заповненим гелієм. Також в новій лінійці застосовується унікальна технологія мікрохвильового магнітного запису FC-MAMR (Flux Control - Microwave Assisted Magnetic Recording). Завдяки цьому, показник CMR (Conventional Magnetic Recording, звичайна магнітний запис) був збільшений до 2 ТБ на диск, а максимальна ємність накопичувача досягає 18 ТБ.

Ємність CMR-накопичувачів лінійки MG09 на 12,5% більше, ніж у 16 ​​ТБ моделей попереднього покоління, що відкриває ще більшу свободу для їх застосування в різних сферах, за заявою виробника. Ці жорсткі диски адаптовані для роботи зі змішаними робочими навантаженнями випадкового і послідовного читання / запису в звичайних та «хмарних» ЦОД. Серед їх основних переваг - швидкість обертання 7200 об / хв, номінальна робоча навантаження 550 Тб / рік і можливість вибору інтерфейсу між SATA та SAS, а також висока енергоефективність і заповнений гелієм компактний, який відповідає всім галузевим стандартам корпус форм-фактора 3,5 дюйма.

Завдяки поліпшеним показниками енергоефективності та найбільшою в галузі ємності ці накопичувачі допоможуть підвищити щільність зберігання даних в «хмарах», гібридних «хмарах» і на локальному рівні. Це в свою чергу дозволить знизити рівень капітальних витрат і мінімізувати показник сукупної вартості володіння.

«Завдяки новим енергоефективним жорстких дисків великого об'єму з лінійки MG09 Toshiba готова запропонувати вигідне рішення клієнтам, які прагнуть мінімізувати витрати і потребують у пристроях для масштабування своєї хмарної інфраструктури і систем зберігання даних. Технологія FC-MAMR допомагає знизити показник TCO та значно зменшити вартість зберігання 1 ГБ інформації », - зазначив Ларрі Мартінес-Паломо (Larry Martinez-Palomo), провідний менеджер підрозділу продуктів для зберігання даних TEE.

Очікується, що поетапні поставки тестових зразків жорстких дисків MG09 ємністю 18 ТБ почнуться вже в кінці березня 2021 року.

Джерело: ko.com.ua