Компанія Toshiba Electronics Europe GmbH представила нову лінійку жорстких дисків Toshiba MG08-D.

Накопичувач, за заявою виробника, призначений для широкого спектру критично важливих бізнес-додатків, включаючи аналіз даних для бізнес-аналітики, сервери для малого та середнього бізнесу, зберігання та архівування даних.

Відзначається, що механічна конструкція з повітряним наповненням нового покоління дисків Toshiba відрізняється кращою енергоефективністю і меншою кількістю компонентів. Завдяки цьому лінійка дозволяє знизити загальну вартість володіння, при порівнянні з моделями попереднього покоління.

Нова серія MG08-D доступна у варіантах 4 ТБ, 6 ТБ і 8 ТБ, з інтерфейсом SATA і SAS.

Накопичувачі ємністю 4 ТБ будуть поставлятися в форматах 512e і 4Kn, а також в класичному форматі 512n. Моделі 6 ТБ і 8 ТБ - тільки в 512e і 4Kn.

«ІТ-інженери центрів обробки даних і підприємств зараз змушені скорочувати витрати. Прагнучи підвищити продуктивність серверів і систем зберігання даних, вони також не повинні забувати про надійність і енергоефективності, - зазначає Ларрі Мартінес-Паломо (Larry Martinez-Palomo), генеральний директор підрозділу з виробництва продуктів для зберігання даних Toshiba Electronics Europe GmbH. - У накопичувачах лінійки MG08-D використовується технологія Toshiba нового покоління - Conventional Magnetic Recording (CMR). Диски універсальні і оптимальні при широкому спектрі сценаріїв використання ».

Також підкреслюється, що при робочому навантаженні 550 ТБ в рік лінійка MG08-D володіє широким набором функцій. Серед них - швидкість роботи 7200 об / хв, форм-фактор 3,5 дюйма, можливість вибору інтерфейсу SATA 6 Гбіт / с або 12 Гбіт / с. У порівнянні з поточною лінійкою Toshiba, що складається з моделей ємністю 4 ТБ, 6 ТБ і 8 ТБ поколінь MG04 / 05 і MG06, представники нової серії MG08-D пропонують більш широкий набір переваг за рахунок використання нових технологічних досягнень, запевняє виробник. Наприклад, в порівнянні з попередніми моделями, нові диски ємністю 4 ТБ володіють приблизно на 23% кращої максимальної стійкої швидкістю передачі даних, що досягає 243 МБ / с. Розмір кешу також був збільшений удвічі до 256 МБ. Підвищено і експлуатаційна надійність: показник MTTF збільшився з 1,4 мільйона годин (AFR 0,63%) до 2 мільйонів годин (AFR 0,43%). Показник MTTF в 2 мільйони годин також підтримується новими моделями серії MG08-D ємністю 6 ТБ і 8 ТБ.

Очікується, що продукти лінійки Toshiba MG08-D надійдуть у продаж в першому кварталі наступного року.

Джерело: ko.com.ua