Компанія Synology представила пристрої RackStation нового покоління, а також вперше оголосила про випуск високопродуктивних жорстких дисків корпоративного класу серії HAT5300, розроблених спеціально для рішень Synology.

Пристрої RS3621RPxs та RS3621xs + з 12 відсіками висотою 2U й RS4021xs + з 16 відсіками висотою 3U призначені для підприємств малого та середнього бізнесу, яким потрібна високопродуктивна система зберігання. Як зазначається, нові пристрої Synology надають надійну платформу для додатків, що використовують великий обсяг даних, таких як рішення для великомасштабного резервного копіювання, система зберігання iSCSI SAN, локальні рішення для спільної роботи і розгортання для відеоспостереження.

«Серії xs і xs + являють собою універсальні пристрої з високою ємністю для підприємств малого та середнього бізнесу, а також для корпоративних розгортання», - зазначає Джулиен Чень (Julien Chen), менеджер по продукції Synology. «Завдяки вбудованому резервного джерела живлення і процесорам Intel Xeon вони ідеально підходять для обробки критично важливих даних для великомасштабного відеоспостереження, файлових серверів корпоративного рівня, завдань резервного копіювання, пакетів офісних додатків та економічною віртуалізації системи зберігання».

Також наголошується, що всі три пристрої забезпечують значне поліпшення показників продуктивності в порівнянні з пристроями попереднього покоління. RS3621RPxs забезпечує виконання на 68% більше операцій введення-виведення в секунду при довільному читанні, ніж попередня модель, RS3621xs + - на 50% більше, а RS4021xs + - на 21%.

Крім того, RS3621xs + і RS4021xs + оснащені двома вбудованими портами 10GbE для підвищення швидкості підключення без виконання додаткових дій.

Нові пристрої мають два слота PCIe Gen 3.0 8x, що дозволяє виконувати модернізацію за допомогою сумісних онлайнових карт 10GbE та / або SSD-кеша NVMe. RS3621RPxs й RS3621xs + надають можливість масштабування завдяки 36 відсіках для дисків, а RS4021xs + - завдяки 40 відсіках для дисків, використовуючи два модуля розширення RX1217 (RP) і сумісні диски.

Жорсткі диски Synology HAT5300 SATA корпоративного класу випускаються з ємністю 16 ТБ, 12 ТБ та 8 ТБ й оскільки вони пройшли тривалий тестування, забезпечують безпроблемну інтеграцію з системами Synology і DiskStation Manager. Диски розроблені для стабільної роботи і зберігання великих обсягів даних за допомогою систем Synology та включають додаткову перевагу - автоматичне оновлення прошивки через DSM.

«Під час розробки ми тестували три моделі дисків протягом більше 300 000 годин, щоб переконатися, що вони забезпечують абсолютну надійність для наших замовників», - каже Пеггі Вен (Peggy Weng) менеджер по продукції Synology. «Ми створили оптимізовані і надійні диски для бездоганної роботи з нашими системами й безпроблемною інтеграції з DSM».

Диски HAT5300 забезпечують стабільну передачу даних зі швидкістю до 274 МБ / с, а завдяки оптимізації DSM працюють на 23% швидше при послідовному читанні в ресурсномістких багатокористувацьких середовищах в порівнянні з іншими дисками того ж класу.

За рахунок автоматичного оновлення прошивки через DSM диски HAT5300 дозволяють скоротити обсяг роботи, що виконується системними адміністраторами.

Диски серії HAT5300 розраховані на середнє напрацювання до відмови до 2,5 млн годин, робочі навантаження, що використовують дані обсягом до 550 ТБ в рік, і підтримують технологію безперервного запису в кеш. Це дозволяє звести до мінімуму ризик пошкодження даних в разі непередбаченого відключення живлення та забезпечує ефективну цілодобову роботу в корпоративних середовищах.

Джерело: ko.com.ua