Компанія Super Micro Computer оголосила про випуск широкого асортименту серверів Supermicro з підтримкою новітніх технологій NVIDIA. Компанія запропонує покупцям процесори 3rd Gen Intel Xeon Scalable і сервери на базі чіпів 3rd Gen AMD EPYC, до складу яких входять нові графічні процесори NVIDIA A100 з відеопам'яттю 80 ГБ, інтерфейсом PCIe і тензорними ядрами.

Як зазначається, завдяки цим новим технологіям системи Supermicro будуть прискорювати виконання завдань моделювання і аналізу з використанням високопродуктивних обчислень. Крім того, системи штучного інтелекту, включаючи механізми навчання, логічного висновку і рекомендацій, будуть працювати швидше в порівнянні з аналогічними системами попередніх поколінь.

Сервери Supermicro, розроблені на основі підходу Building Block Solutions, забезпечують компанії Supermicro перевага лідера ринку при впровадженні нових технологій. Ультрасучасні можливості прискорених обчислень можуть оперативно інтегруватися і проходити необхідні випробування, швидше забезпечуючи вимогливих клієнтів більш швидкодіючими і високоефективними системами в порівнянні з іншими постачальниками.

"Компанія Supermicro має довгу історію більш швидкого впровадження систем, що підтримують новітні продукти NVIDIA, на тлі інших виробників серверів, - заявив президент і генеральний директор компанії Supermicro Чарльз Льян. - Нова продукція NVIDIA дозволить нашим клієнтам вирішувати складні завдання високопродуктивних обчислень і штучного інтелекту набагато швидше , ніж раніше, що призведе до скорочення її сукупної вартості володіння. Ми постійно надаємо сервери, оптимізовані під прикладні завдання, з використанням новітніх з існуючих технологій, включаючи наші системи на графічних процесорах і SuperBlade, що допомагає клієнтам прискорити вирішення своїх завдань із застосуванням високопродуктивних обчислень і штучного інтелекту ".

Нові графічні процесори NVIDIA A100 з інтерфейсом PCIe і відеопам'яттю 80 ГБ забезпечують прискорене виконання прикладних задач штучного інтелекту та високопродуктивних обчислень за рахунок можливості зберігання більших моделей в пам'яті ГП. Крім того, майбутні системи передбачають мережеве взаємодія між високопродуктивними серверами з використанням поточних і перспективних можливостей InfiniBand.

GPU SuperServer SYS-420GP-TNR з двома процесорами 3rd Gen Intel Xeon Scalable підтримує до десяти графічних процесорів одинарної або подвійної ширини, включаючи нові ГП NVIDIA A100 80GB PCIe. Крім того, сервер AS -4124GS-TNR включає в себе здвоєні процесори AMD EPYC 7003 з вісьмома графічними процесорами одинарної або подвійної ширини, а також нові графічні процесори NVIDIA A100 80GB PCIe. Ці нові 80-гігабайтні графічні процесори від NVIDIA дозволять зберігати в пам'яті більш великі масиви даних, прискорюючи виконання прикладних завдань HPC та AI, що вимагають великого обсягу обчислень.

У ряді систем Supermicro можуть встановлюватися кілька графічних процесорів NVIDIA A100 80GB PCIe, що забезпечує можливість багатоцільових обчислень з використанням штучного інтелекту. Впроваджуючи розроблену компанією NVIDIA технологію Multi-Instance GPU (MIG), організації можуть гарантувати високу якість обслуговування для виконання одиночних прикладних задач і в якості послуги для декількох користувачів одночасно. Крім того, при більшому обсязі доступної пам'яті виключається необхідність переміщення даних між пам'яттю ЦП й пам'яттю ГП, що забезпечить більш високу ефективність використання графічних процесорів.


Завдяки технології NVIDIA NDR 400Gb / s InfiniBand з внутрішньомережевими обчисленнями знімаються завдання мережевого взаємодії, забезпечуючи істотне підвищення продуктивності, необхідний для хмарних інфраструктур високопродуктивних обчислень, штучного інтелекту та гіпермасштабірованія. Нові можливості мережевої взаємодії дозволять додатків, розроблених для роботи з декількома системами, включаючи сервери Supermicro SuperBlade і BigTwin, давати більш швидкі результати, що дозволить по-новому поглянути на складні проблеми. Комплексні системи, що поєднують кращі в галузі карти, кабелі і комутатори в рамках складної прикладної задачі з використанням високопродуктивних обчислень, незабаром зможуть обмінюватися даними і взаємодіяти вдвічі швидше ніж раніше.

 

Джерело: ko.com.ua