Компанія Sony оновила лінійку портативних бездротових колонок і випустила відразу чотири нових пристрої - від надкомпактних й легко переносяться до великих караоке-апаратів для вечірок.

SRS-XB13 є невеликий пристрій висотою близько 8,9 см та шириною близько 7,6 см. Новинка підтримує технологію Sony Extra Bass, яка забезпечує «чіткі, енергійні баси й потужний звук». XB13 включає a Sound Diffusion Processor, який забезпечує «багатий динамічний звук» навіть для невеликої колонки. Пристрій має ступінь захисту від пилу і вологи IP67 та додаткове УФ-покриття для захисту на відкритому повітрі. Серед інших можливостей згадуються об'єднання двох пристроїв в стерео пару і здійснення дзвінків в режимі гучного зв'язку. Тривалість автономної роботи становить 16 годин. Портативна колонка Sony SRS-XB13 буде доступний в червні за ціною $ 59,99.

Три інші новинки представлені в серії X. Вони пропонують більш високу потужність, підсвічування, більшу кількість інтерфейсів підключення. Але все це на шкоду портативності.

Для тих, хто шукає машину для вечірок, доступні моделі SRS-XP500 та SRS-XP700. Вони мають настроюється світлодіодне підсвічування, мають водонепроникність IPX4, а також оснащені тримачем для смартфона або планшета, які можуть служити в якості пристрою ді-джея. Обидві моделі оснащені динаміками Sony X-Balance квадратної форми для «потужного баса» та «меншого спотворення» з можливістю активувати режим Mega Bass. Колонки Sony SRS-XP500 і SRS-XP700 містять два 1/4-дюймових входу (для мікрофонів або інструментів) з незалежними регуляторами гучності і підтримують режим Party Mode для синхронізації декількох пристроїв в одній установці. Два порти USB дозволяють заряджати пристрої або відтворювати музику через дротове з'єднання.

Також існують і деякі відмінності. Обидві моделі можуть бути розташовані вертикально або горизонтально. Але в XP700 динаміки автоматично перенастраиваются себе в залежності від того, як розташований пристрій. XP700 має додатковий високочастотний динамік з тиловим випромінюванням, який допомагає поширювати звук у великих приміщеннях. Ще одна важлива відмінність - час автономної роботи. Sony заявляє, що модель XP500 може працювати до 20 годин без підзарядки, а XP700 може підтримувати відтворення музики до 25 годин. В обох пристроях є функція швидкої зарядки, яка дасть 80 хвилин (XP500) або 3 години (XP700) використання після 10 хвилин підзарядки. Ціна колонки Sony SRS-XP500 становить $ 349,99, а модель SRS-XP700 оцінюється в $ 449,99. Обидві новинки надійдуть у продаж в наступному місяці.

Для любителів колонок в форм-факторі бумбокса пропонується модель Sony SRS-XG500. Вона включає динаміки Sony X-Balance, «високоефективні» твітери й режим Mega Bass. Пристрій також оснащений тонким кільцевим підсвічуванням на кінцях і ручку для зручного перенесення. Ця модель має ступінь захисту IP66 від пилу і води, вона обгорнута водовідштовхувальним сіткою. У колонці є один 1/4-дюймовий вхід для мікрофона або гітари, а також один USB-порт для зарядки пристрою під час відтворення музики. XG500 забезпечує 30 годин автономної роботи, а 10-хвилинна швидка зарядка забезпечує до 3 годин роботи. Sony SRS-XG500 надійде в продаж в червні за ціною $ 449,99.

Портативні колонки Sony XP500, XP700 та XG500 можуть працювати спільно з додатком Sony Music Center. Воно дозволяє налаштувати еквалайзер відповідно до музичним стилем або подією. У них також реалізований оновлений Remastered DSP, який перенастроєний для «незалежного від жанру» профілю звуку. Це повинно привести до більш повного вокалу і більш «природному» загальним звуку. Додаток Fiestable пропонує можливість проводити караоке-вечірки й налаштовувати кольори вбудованої світлодіодного підсвічування.

Джерело: itc.ua