Компанія Seagate Technology оголосила про початок поставок накопичувачів на основі гелію ємністю 18 ТБ в складі сімейства Exos X18, які призначені для використання в корпоративному сегменті.

Як зазначається, новий диск забезпечує високу продуктивність і велику ємність для гіпермасштабованих центрів обробки даних, дозволяючи ефективно і економічно управляти постійно зростаючими обсягами даних.

Крім того, компанія Seagate Enterprise Data Solutions випустила нову платформу додатків Exos Application Platform (AP) 2U12, а також новий контролер компанії для систем AP 4U100.

Потреба в гіпермасштабованих і хмарних рішеннях для зберігання даних продовжує зростати до безпрецедентного рівня з постійно зростаючим зростанням генерації даних. Згідно з недавнім звітом Seagate Rethink Data, очікується, що в найближчі два роки обсяг корпоративних даних збільшитися в середньому на 42,2%. Опитування було проведено IDC, де також прогнозується, що глобальна сфера даних досягне приголомшливих 175 зетабайт до 2025 року.

Також повідомляється, що використовуючи Exos X18, команда Seagate Enterprise Data Solutions об'єднала сховище великої ємності і обчислювальні ресурси в одній платформі. Нещодавно випущена платформа додатків об'єднує сервери і сховище в надкомпактну продуктивну систему. Exos AP 2U12 пропонує новий контролер, гнучке розміщення, прошивку корпоративного рівня, захист даних і автоматичне багаторівневе зберігання.

«Жорсткі диски Seagate Exos X18 і модернізовані контролери Exos AP дозволяють підприємствам ефективно вирішувати проблеми, пов'язані з ростом обсягів даних, за рахунок збільшення ємності системи і зниження складності розгортання», - заявив Кен Клаффі (Ken Claffey), віце-президент і генеральний менеджер за рішеннями для корпоративних даних в Seagate Technology. «У зв'язку з постійно зростаючим попитом з боку корпоративних центрів обробки даних на велику ємність і ефективність зберігання даних, Seagate пропонує кращу в галузі щільність і зручні налаштування з простотою розгортання для озер даних і приватних хмар зберігання», підкреслив він.

Exos X18 - це гелевий 3,5-дюймовий жорсткий диск з 7200 об / хв, що пропонує 18 ТБ з інтерфейсами SATA і SAS. Він підтримує гіпермасштабованість, використання в центрах обробки даних і корпоративних системах NAS, забезпечуючи надшвидку передачу даних, менше споживання енергії і габарити в порівнянні з традиційними накопичувачами Nearline. А крім того - збільшена продуктивність в режимі випадкових операцій читання / запису (IOPS) в порівнянні з попередніми поколіннями з форматуванням 512e і 4KN. Exos X18 включає вбудований захист даних завдяки застосуванню технології Seagate Secure, яка забезпечує безпечний, доступний, швидкий і простий висновок накопичувачів з експлуатації.

Жорсткий диск Exos X18 18 ТБ тепер доступний за рекомендованою роздрібною ціною $ 561,75 на ринку США.

Джерело: ko.com.ua