Компанія Samsung представила новий ультракороткофокусний лазерний 4K-проектор The Premiere, який за словами творців здатний створити зображення кінематографічної якості. Новинка входить в сімейство продуктів Samsung Lifestyle, де також присутні пристрої The Serif, The Frame, The Sero і The Terrace.

Проектор буде доступний в двох версіях - LSP9T і LSP7T, які забезпечує 130-дюймовий і 120-дюймове зображення в 4K-дозволі відповідно. За даними виробника The Premiere LSP9T є першим в світі проектором з сертифікацією HDR10 + і потрійний лазерною технологією. Модель забезпечує «революційний» рівень контрастності і пікову яскравість до 2,800 ANSI люмен. Проектор також підтримує спеціальний режим Filmmaker Mode, який дозволяє дивитися фільми саме так, як їх задумував режисер.

Завдяки своїй «ультракороткофокусності» The Premiere можна розмістити безпосередньо біля екрану або стіни, на які буде виводитися зображення (тобто користувачеві не доведеться встановлювати або кріпити проектор на столику або стелі біля протилежної стіни). У пристрій вбудовано акустика з підтримкою системи об'ємного звуку Acoustic Beam, так що його можна використовувати як самодостатнє рішення без необхідності додатково купувати «домашній кінотеатр». Проектор The Premiere підтримує платформу Samsung Smart TV і бездротове підключення смартфонів для відображення контенту з їх екранів.

Продажі проекторів Samsung The Premiere стартують в кінці поточного року в США, Європі та Кореї, роздрібні ціни поки не озвучуються.

 

Джерело: itc.ua