Компанія Samsung Electronics оголосила про випуск високопродуктивного твердотільного накопичувача PM1653 з інтерфейсом SAS (SAS-4) 24G.

Як повідомляється, новий SSD виготовлений на базі чіпів V-NAND шостого покоління (понад 100 шарів). Завдяки цій технології ємність сховища може досягати від 800 ГБ до 30,72 ТБ. Крім того, диск забезпечує вдвічі більшу швидкість в порівнянні з попереднім поколінням 12G SAS-3.

Виробник зазначає, що для створення надійної екосистеми SAS 24G на корпоративному ринку також важлива готовність системи адаптера шини хоста (HBA). Для забезпечення плавного і швидкого переходу до цієї технології Samsung співпрацює з провідним постачальником HBA-адаптерів Broadcom. Поєднання SSD PM1653 та SAS RAID-продуктів Broadcom нового покоління забезпечує 5-кратне підвищення продуктивності RAID 5.

Пам'ять PM1653 оптимізована для високопродуктивних корпоративних серверів, оскільки забезпечує найвищу в галузі швидкість довільного читання - ключовий показник продуктивності серверного сховища - до 800K IOPS. Її швидкість послідовного читання досягає 4300 МБ / с, що є максимумом для інтерфейсу 24G SAS й вдвічі перевищує показник накопичувача попереднього покоління PM1643a.

Підкреслюється, що двухпортовая система нового SSD надає OEM-виробникам корпоративних серверів можливість використовувати один або обидва порту в залежності від системного середовища. Навіть якщо один з них вийде з ладу під час роботи, доступ до даних можна здійснити через інший. PM1653 підтримує платформу 24G та старішу 12G SAS-3.

Samsung вже надала твердотільні накопичувачі PM1653 ряду клієнтів і має намір запустити їх масове виробництво в другій половині 2021 року.

Джерело: ko.com.ua