Компанія Samsung Electronics представила нову лінійку моніторів.

Як зазначається, моделі 2021 року було розроблено з урахуванням потреб сучасних користувачів і бізнесу, тому здатні відображати зображення у високій якості і мають зручний, ергономічний дизайн, завдяки чому підійдуть як для робочого місця в офісі, так і вдома.

Samsung пропонує 12 різних моніторів з високою роздільною здатністю в трьох серіях - S6, S7 і S8. Всі новинки відтворюють яскраву «картинку» з понад 1 млрд квітів і підтримують технологію HDR 10. Підкреслюється, що зображення виглядає чітким з будь-якого ракурсу завдяки широкому куту огляду 178 градусів.

Монітори отримали сертифікат Intelligent Eye Care від TUV Rheinland. Технологія захисту очей Adaptive Picture оптимізує якість зображення для комфортного перегляду в будь-яких умовах, автоматично регулюючи яскравість і колірну температуру відповідно до освітленням. Це знижує навантаження на очі навіть після тривалого використання. Монітори також мають спеціальний режим захисту для зменшення випромінювання шкідливого синього світла, і технологію Flicker Free, ліквідує мерехтіння на екрані.

Енергоефективність новинок з підтримкою технології Eco Saving Plus була відзначена сертифікатом Шведської конфедерації професійних співробітників (TCO) для екологічних продуктів нового покоління, сертифікатом екологічної безпеки електронних пристроїв (EPEAT) і сертифікатом для енергозберігаючих продуктів Energy Star. Технологія Eco Saving Plus знижує енергоспоживання на 10% за рахунок автоматичного регулювання яскравості чорних ділянок при збереженні високої якості зображення.

Флагман лінійки, модель S8 відображає картинку в дозволі UHD і доступна у варіантах з діагоналлю 27 і 32 дюйма. Крім підтримки дозволу надвисокої чіткості і більше 1 мільярда квітів, S8 передає 99% колірної гами sRGB для більш яскравого контенту.

S8 передає дані зі швидкістю 10 Гбіт / с через порт USB-C, а S80UA підтримує зарядку до 90Вт. S8 також володіє різними можливостями підключення, включаючи USB 3.0 і USB-концентратор, що забезпечує підвищену зручність використання і універсальність. Плоский екран з «безрамковий» дизайном робить роботу з монітором максимально комфортною і зводить до мінімуму відволікаючі чинники, забезпечуючи при цьому практично безшовну установку для використання двох моніторів. Сумісність з кріпленнями Асоціації по стандартам відеоелектроніки (VESA) і підставка з регульованою висотою (HAS) пропонують різні можливості для управління нахилом і поворотом екрану, завдяки чому дисплей можна встановити в найбільш зручному місці, а тонка металева підставка і невелика глибина пристрої дозволяють отримати більше вільного простору.

Серія S7 отримала матрицю, здатну відображати картинку в UHD-дозволі при розмірі 27 і 32 дюймів, надтонку підставку, панель з широким кутом огляду 178 градусів і широким охопленням колірної гами sRGB. Практично «безрамковий» дизайн і можливість комфортного нахилу дозволяє користувачеві зосередитися на своїй роботі.

Моделі S6 доступні в розмірах 34, 32, 27 і 24 дюйма і підтримує не тільки дозвіл QHD (2560 x 1440), а й функції PBP (картинка поруч з картинкою) і PIP (картинка-в-картинці), що дозволяє легко і ефективно виконувати кілька завдань одночасно. Монітори S60UA забезпечені технологією Daisy Chain для відтворення зображення на декількох екранах, а також можуть підключатися через кабель LAN (сумісність з RJ45), що перетворює їх в повноцінну док-станцію. Вбудована функція Wake On Lan (WOL) дозволяє віддалено включати комп'ютер з іншого пристрою.

34-дюймова модель S65UA з дозволом Ultra-Wide Quad High-Definition (UWQHD) отримала матрицю з радіусом вигину 1000 мм при співвідношенні сторін 21: 9 для оптимальної багатозадачності. Екрани в серії S6 також можуть повертатися по різних осях, щоб користувачі могли знайти кращий кут огляду, не тільки нахиляючи його, але також перемикаючись між портретною та альбомною орієнтаціями.

Джерело: ko.com.ua