Компанія Samsung представила оновлену версію модульного телевізора The Wall 2021.

Як зазначається, нова модель оснащена процесором Micro AI, який покращує якість зображення, а частота оновлення кадрів в новій моделі збільшена до 120 Гц. Крім того, універсальні можливості установки пристрою роблять його кращим рішенням для будь-яких просторів.

За рахунок застосування технологій штучного інтелекту і глибокого навчання потужний Micro AI процесор миттєво аналізує і оптимізує кожен кадр відео. Для цього використовуються 16 різних моделей нейронних мереж, які дозволяють поліпшити якість зображення аж до дозволу 8K, підвищуючи контрастність і видаляючи шуми. Micro AI процесор використовується також в телевізорах MicroLED з діагоналлю 110 дюймів.

Технологія Black Seal робить екран однотонним, забезпечуючи ще більш чистий чорний для безпрецедентної контрастності і бездоганною деталізації. Чітке зображення навіть в яскраво освітлених приміщеннях досягається за рахунок яскравості 1600 ніт. Технологія Ultra Chroma використовує більш вузькі довжини хвиль, які роблять кольори RGB вдвічі чистішими і точними, ніж у звичайних світлодіодів. Крім того, кожен світлодіод в моделі 2021 року на 40% менше, ніж в The Wall 2020 року, що збільшує насиченість чорного кольору, забезпечуючи поліпшену передачу кольору і контрастність зображення.

Модель The Wall була представлена ​​в 2018 році, тепер модель стала легше, а встановлювати її, за запевненням виробника, стало ще простіше за рахунок нових бездротових стикувальних з'єднань і безрамковому дизайну. Товщина корпусу телевізора зменшилася вдвічі в порівнянні з моделями 2020 року.

Завдяки модульній технології телевізор The Wall 2021 року може бути встановлений в самих різних положеннях, в тому числі можлива увігнута і опукла конфігурації, кріплення на стелю, а також підвісний, похилий і кутовий монтаж. При цьому після установки The Wall користувачам достатньо всього один раз виконати процедуру регулювання зображення Factory Seam Adjustment для всієї збірки, налаштовувати кожен модуль окремо не потрібно, що економить час.

The Wall підтримує режим поділу екрана на чотири різних джерела (picture-by-picture, PBP), при цьому всі чотири відео можуть одночасно відображатися в дозволі 4К. Телевізор отримав сертифікат TÜV Rheinland Eye Comfort Certification за мінімальну випромінювання шкідливого синього світла, а також сертифікат EMC Class B щодо електромагнітного випромінювання для установки обладнання в домашньому оточенні.

 

Джерело: ko.com.ua