Компанія Samsung розширила лінійку ігрових комп'ютерних моніторів Odyssey трьома новими моделями. У минулому році на ринок вийшли пристрої з вигнутими панелями Odyssey G7 та G9, а в цьому році геймерам пропонуються плоскі моделі Odyssey G7, Odyssey G5 й Odyssey G3.

Ігровий монітор Samsung Odyssey G7 оснащений 28-дюймовою IPS панеллю з роздільною здатністю 4K і частотою оновлення 144 Гц. Цей пристрій підтримує роздільні кути огляду 178 градусів, час відгуку 1 мс, типову яскравість зображення 300 кд / м2. Пристрій підтримує VESA DisplayHDR 400, NVIDIA G-Sync та AMD FreeSync Premium Pro. Для підключення джерел сигналу призначені інтерфейси Display Port 1.4 та HDMI 2.1. Останній буде корисний для тих, хто хоче підключити ігрову консоль Xbox Series X або PlayStation 5 для запуску ігор з параметрами 4K 120p. Додатково новинка оснащена портами USB 3.0. У даній новинці реалізована велика кількість різних функцій, покликаних поліпшити життя користувачів. Наприклад, Auto Source Switch + дозволяє простіше і швидше визначити і перемкнути джерело сигналу. Також згадуються функції Picture-by-Picture (PBP), Picture-in-Picture (PIP) і Easy Setting Box. Остання дозволяє управляти різними екранами для підвищення зручності багатозадачності. Підставка дозволяє регулювати висоту, нахил, поворот і орієнтацію площині дисплея. Додатково підтримується можливість кріплення на кронштейн 100х100.

Монітор Samsung Odyssey G5 отримав 27-дюймову панель з дозволом QHD. Але в даному випадку частота оновлення зображення в порівнянні з Odyssey G7 підвищена до 165 Гц, а типова яскравість зображення - до 350 км / м2. Заявлена ​​підтримка HDR 10, NVIDIA G-Sync і AMD FreeSync Premium. Інтерфейси підключення обмежені стандартами Display Port 1.2 та HDMI 2.0. Підставка також дозволяє гнучко налаштовувати положення площини дисплея, як і в разі Odyssey G7.

Ігровий монітор Samsung Odyssey G3 представлений у вигляді двох версій, які відрізняються діагоналлю екрана: 24 і 27 дюймів. В обох випадках застосовується панель з роздільною здатністю Full HD і частотою оновлення 144 Гц. У даній моделі виробник ще більше урізав функції і можливості. Користувачам доступна лише підтримка AMD FreeSync Premium, інтерфейси підключення Display Port 1.2 та HDMI 1.4. Зате підставка залишилася повнофункціональної. Детальні технічні характеристики всіх новинок представлені в наступній таблиці.

Інформація про ціну й терміни початку продажів нових ігрових моніторів Samsung Odyssey G7, Odyssey G5 та Odyssey G3 поки не повідомляється.

 

Джерело: itc.ua