Компанія Samsung підготувала до випуску Smart Monitor. За заявами виробника, це перший монітор, що поєднує додаткові мультимедійні сервіси, мобільний зв'язок і можливості віддаленого ПК. Користувачам пропонується кілька моделей з різними параметрами дисплея.

Як і лінійка телевізорів Samsung, Smart Monitor працює під управлінням Tizen OS і може підключатися до бездротової мережі Wi-Fi для потокової передачі HDR10 контенту з сервісів Hulu, Netflix, Apple TV, YouTube та ін. При цьому для перегляду контенту не буде потрібно використовувати якесь або додаткове обладнання. Монітор також підтримує можливість установки додаткових додатків з заздалегідь передустановленого магазину.

Пристрій підтримує можливість кріплення на стіну або утримувач за допомогою системи кріплення Vesa 100 × 100. У моніторі доступні два динаміки потужністю по 5 Вт, є пульт дистанційного керування з підтримкою голосових асистентів Bixby 2.0, Alexa і Google Assistant. Також є підтримка AirPlay 2. Таким чином, пристрій володіє багатьма функціями, властивими для телевізорів. Що стосується комп'ютерних функцій, то завдяки наявності вбудованого модуля бездротового зв'язку Bluetooth 4.2 користувач може підключити клавіатуру і мишу, підключитися до Office 365 через віртуальну машину і використовувати такий монітор в якості офісної системи без додаткового обладнання.

Також можна скористатися утилітою DeX та підключити до монітора смартфон Galaxy S8 або новіше, використовуючи таку зв'язку в якості заміни ПК. Крім того, на екран монітора можна вивести зображення зі смартфона Samsung (працює під управлінням Android Oreo 8.1 або більш пізньої версії), торкнувшись правого верхнього краю Smart Monitor, де знаходиться його модуль NFC.

На вибір користувачів доступні моделі M5 з діагоналлю екрана 27 і 32 дюйма, а також версія M7 з 32-дюймовою 4K-панеллю. У всіх модифікаціях є по два порти HDMI 2.0 і два порти USB-A 2.0. Модель M7 Smart Monitor також пропонує додаткові опції підключення. Наприклад, до монітора можна підключити ноутбук через порт USB-C (з підтримкою передачі відео, даних і до 65 Вт енергії), і користувачам доступний третій порт USB-A 2.0.

Монітор Samsung M5 Smart Monitor надійде в продаж вже на цьому тижні за ціною $ 230 або $ 280, за 27- і 32-дюймову версію, відповідно. Продажі версії M7 Smart Monitor почнуться в грудні за ціною $ 400.

Джерело: itc.ua