QNAP Systems представила лінійку монтованих в стійці NAS-систем для малого та середнього бізнесу з високопродуктивними і енергоефективними процесорами V1500B серії AMD Ryzen Embedded V1000 - 4-ядерними / 8-потоковими з частотою 2,2 ГГц.

З двома портами 2.5GbE і можливістю нативного розміщення віртуальних машин і контейнерів в якості повноцінного сервера, захищеного технологіями моментальних знімків і резервного копіювання, серія TS-x73AU відповідає найвищим вимогам ринку SMB.

«TS-x73AU це перший SMB NAS від QNAP, який отримав високопродуктивні вбудовані процесори з ядром Zen, AMD Ryzen, - повідомив Джейсон Су (Jason Hsu) менеджер по продуктах QNAP. - Завдяки гнучкій розширюваності введення-виведення і універсальним програмам QTS для резервного копіювання / синхронізації, хмарних шлюзів, віртуалізації, спостереження та управління безпекою TS-x73AU є надзвичайно економічне рішення NAS для малого і середнього бізнесу з обмеженнями бюджету, що працює в різних багатозадачних середовищах » .

У лінійці TS-x73AU пропонуються моделі з 8, 12 і 16 відсіками, з одиночним і резервованим блоком живлення, одним (PCIe Gen3 x8) або двома (PCIe Gen3 x4) слотами для розширення базової функціональності підтримкою 5GbE / 10GbE, кешування M.2 SSD , графічних прискорювачів і інфраструктури Fiber Channel. TS-x73AU підтримують шифрування AES-NI, накопичувачі SATA 6 Гб / с і до 32 ГБ двоканальної пам'яті DDR4.

Розширені бізнес-функції для оптимізації ефективності управління при забезпеченні безперервної роботи і безпеки включають локальне / віддалене / хмарне резервне копіювання, бекап Google G Suite і Microsoft 365, а також шлюзи хмарного зберігання. Знімки блоків забезпечать миттєве відновлення і допоможуть захистити дані від вірусних загроз, які використовують шифрування.

З ростом бізнесу TS-x73AU може
масштабуватися підключенням модулів розширення (QNAP SAS, PCIe to SATA, USB) або використанням вільної ємності інших QNAP NAS за допомогою технології Virtual JBOD.

Як повідомили представники компанії QNAP, поставки нового рішення на український ринок очікуються в четвертому кварталі.

Джерело: ko.com.ua