Компанія HP представила нові моделі ноутбуків - HP ENVY x360 15 та HP ENVY 17.

Як наголошується, модель HP ENVY x360 15 являє собою потужний мобільний ноутбук-трансформер, призначений для фахівців творчих індустрій, який дозволяє комфортно і продуктивно працювати з будь-якої локації. Співвідношення розмірів корпусу та дисплея становить 88,7%, а вага пристрою всього 1,8 кг. Ноутбук представлений в модифікаціях з опціональним 4K OLED екраном, процесором AMD Ryzen 7 або Intel Core 11-го покоління та графікою NVIDIA MX450, а також підтримує Wi-Fi 65 і Bluetooth для швидкої передачі даних.

Також випущена модель HP ENVY 17 в мобільному форм-факторі з широким функціоналом для вирішення великого спектру творчих завдань. Співвідношення розмірів корпусу і екрану складає 86,3% при вазі 2,5 кг. Ноутбук функціонує на базі потужного процесора Intel Core 11-го покоління, підтримує роботу з Wi-Fi 6 і Bluetooth, має графікою NVIDIA MX450 та дисплеєм з роздільною здатністю аж до 4K UHD. Також пристрій оснащується накопичувачами PCIe ємністю до 1 ТБ, що гарантує високу продуктивність ноутбука в режимі багатозадачності за рахунок великого обсягу оперативної пам'яті - до 32 ГБ.

Підкреслюється, що ноутбуки поставляються з матрицею, що має заводське калібрування і підтримкою різних сценаріїв для оптимізації дисплея HP Display Control. Крім того, тачпад з підтримкою жестів збільшений на 19%, є фізична шторка на камері і розумна підсвічування HP Enhanced Lighting для веб-камери.

Крім того, при купівлі будь-якого пристрою з лінійки ENVY користувач отримує 30-денний безкоштовний тестовий доступ до хмарних сервісів Adobe Creative Cloud, Premiere Rush, Premiere Pro та Creative Cloud Photography Plan.

Приділяючи увагу екології, інженери HP прагнуть підвищувати стійкість портфоліо і використовувати рішення з мінімальним впливом на навколишнє середовище. Нові моделі ENVY виконані з переробленого алюмінію, а в конструкції ENVY 17 використовується перероблений споживчий та океанічний пластик. В упаковці нових продуктів одноразові пластикові матеріали замінюються на деревні волокна, отримані з вторсировини, і замість пінопласту застосовується формована целюлозна упаковка, яка також повністю підлягає переробці.

Джерело: ko.com.ua