Ми отримали статус срібного партнера в області хмарних послуг компанії Veeam Software. Veeam Softwarе розробляє ПО і технології захисту даних в віртуалізованому середовищі. Даний статус дозволяє нам надавати послуги з ліцензування та запуску захисного ПЗ для віртуальних машин на правах офіційного партнера Veeam.

Головними умовами отримання статусу була наявність в штаті фірми сертифікованого персоналу (VMware Certified Professional), досвіду впровадження рішень Veeam Softwareі виконання вимог за обсягом продажів.

Veeam - міжнародна компанія з головними офісами в Коламбусі, штат Огайо, США, і Лондоні, Великобританія. Компанія Veeam була заснована в 2006 році командою, в минулому працювала в Aelita Software, відомої завдяки унікальним рішенням адміністрування для Windows Server. Компанія Veeam швидко розвивається, розширює партнерську мережу по всьому світу. В даний час завдяки прагненню до використання передових технологій, серйозним вкладенням в дослідження і розробку, різноманітності програмних продуктів компанія Veeam займає вигідне становище на ринку.

Отримати консультацію щодо рішень Veeam Software можна у наших менеджерів:
098 478-1717
093 478-1717
050 478-1717