Компанія ESET презентує нову лінійку комплексних корпоративних рішень, які відповідають сучасним потребам безпеки як великих корпорацій, так і малих та середніх підприємств. Управляти новими комплексними рішеннями можна локально або в хмарі за допомогою єдиної консолі ESET PROTECT, яка дозволяє здійснювати моніторинг та контроль стану безпеки усієї мережі за лічені хвилини.

Зокрема, рішення ESET PROTECT Complete оптимальне для організацій, які крім потужного захисту даних на робочих станціях, потребують додаткової безпеки хмарної електронної пошти Microsoft 365 та OneDrive.

Для потреб великих, середніх підприємств створено рішення ESET PROTECT Enterprise, яке забезпечує можливість детального огляду мережі у відповідності до високих вимог безпеки. До складу продукту входить один із найпотужніших на ринку інструментів для виявлення та реагування (EDR) — ESET Enterprise Inspector, управління яким здійснюється за допомогою єдиної консолі керування. Інструмент забезпечує виявлення підозрілих подій, що відбуваються на робочих станціях, а також забезпечує широкі можливості пошуку та усунення загроз.

Завдяки наявності різних комбінацій сучасних рішень та інструментів ESET, можна обрати ідеальний захист вашого бізнесу.

Детальну інформацію про новий комплексний захист можна отримати у наших менеджерів:

098 478-1717

093 478-1717

050 478-1717