Згідно з наявною інформацією, компанія Samsung працює відразу над двома новими моделями ноутбука Galaxy Book Pro. Пристрої отримають назви Galaxy Book Pro та Galaxy Book Pro 360. Деякі характеристики цих моделей вже просочилися в мережу, і якщо вірити витокам, ноутбуки обіцяють бути цікавими.

Відзначається, що нові ноутбуки будуть пропонуватися у двох варіантах розмірів - з дисплеями діагоналлю 13,3 і 15,6 дюйма. В обох випадках використовуються OLED-панелі та забезпечується підтримка стилуса S Pen. На вибір користувачів будуть пропонуватися різні конфігурації, що містять процесори Intel Core i5 або Core i7. Для моделі Galaxy Book Pro передбачені версії з підтримкою Wi-Fi і LTE, а покупці Galaxy Book Pro 360 зможуть розраховувати на версії з підтримкою Wi-Fi і 5G. Пристрої оснащені операційною системою Windows.

Поки що немає відомостей про те, коли відбудеться фактичний запуск нових ноутбуків Samsung серії Galaxy Book Pro. З огляду на, що ці апарати вже пройшли Bluetooth-сертифікацію, очевидно, що чекати залишилося вже не дуже довго.

Джерело: itc.ua