Компанія Corel представила лінійку продуктів для графічного дизайну CorelDRAW 2021. Новий пакет доступний для платформ Windows і Mac, робить ставку на спільну роботу і містить нові інструменти, спрямовані на оптимізацію процесів розробки та рецензування матеріалів проєктів.

 

Гнучке дизайн-середовище, що забезпечує високий рівень контролю при роботі з ресурсами і проєктами, сприяє підвищенню продуктивності праці. Розширені можливості створення зображень і редагування фотографій дозволяють дизайнерам швидше реалізувати своє творче бачення. А щоб в умовах постійно мінливих понять і визначень робочого місця забезпечити фахівців засобами для роботи в будь-якій точці світу і практично з будь-якого пристрою, CorelDRAW був оптимізований під сенсорні екрани і тепер доступний у форматі абсолютно нової програми для iPad.

CorelDRAW Graphics Suite 2021 включає в себе широкий набір інструментів для створення векторної графіки, макетування сторінок, типографіки, фоторедагування і багато іншого. Пакет спрощує складні робочі процеси і надає дизайнерам повну свободу у виборі методів та прийомів втілення в життя їх творчих задумів - в веб-форматі, на Windows і Mac або на мобільних пристроях.

Принципово нові інструменти для спільної роботи дозволяють членам команди взаємодіяти один з одним в режимі реального часу (незалежно від місця розташування) і ефективно дотримуватися встановленого графіку роботи.

Підписка доступна за ціною 380 дол. на рік. Рекомендована роздрібна ціна безстрокової ліцензії становить 870 дол.

Джерело: ko.com.ua