На свою 35-ту річницю компанія MSI представила високопродуктивний ігровий ноутбук GE76 Raider Dragon Edition Tiamat та кілька інших моделей.

Ігровий ноутбук MSI GE76 Raider Dragon Edition Tiamat є представником лімітованої серії та відрізняється оригінальним дизайном. На його кришці методом гравіювання нанесено зображення 11 божественних істот, які зображені на Брамі Іштар. Що стосується технічних характеристик, то новинка оснащена високопродуктивним процесором Intel Core i9 та дискретними відеокартами серії NVIDIA GeForce RTX 30. Також MSI оголосила про свою тристоронню співпрацю з Intel та NVIDIA, результатом якої стала технологія Resizable BAR. Вона надає процесору повний доступ до VRAM і підвищує ефективність передачі даних в системі.

На додачу до флагманської лімітованої версії GE76 Raider Dragon Edition Tiamat компанія MSI представила кілька інших моделей ігрових ноутбуків Raider. Так, геймерам будуть доступні пристрої MSI GE66 Raider з 15,6-дюймовим дисплеєм і GE76 Raider з 17,3-дюймовим екраном. При цьому модель GE76 Raider оснащена дисплеєм з частотою оновлення 300 Гц. Також цей ігровий ноутбук може похвалитися наявністю батареї великої ємності - 99,9 Вт-ч. Ці новинки одними з перших в галузі отримали підтримку стандарту бездротового зв'язку Wi-Fi 6E.

В рамках віртуальної презентації MSI також продемонструвала високопродуктивні ноутбуки для інженерів MSI GP66 Leopard та GP76 Leopard. Вони оснащені широким набором портів введення / виводу, можуть підтримувати виведення зображення з роздільною здатністю до 8K. Для вимогливих користувачів доступна можливість використання продуктивних відеокарт аж до NVIDIA GaForce RTX 3080.

Відзначається, що MSI у співпраці з Microsoft Azure Cloud розраховувала призначені для користувача сценарії з використанням ІІ у всьому новому вбудованому програмному забезпеченні для оптимізації системи - MSI Center. У режимі багатозадачності додаток за допомогою ІІ автоматично оптимізує систему й підтримує швидкість роботи пристрою, усуваючи необхідність ручного налаштування.

Серія ноутбуків MSI GS66 Stealth оновлена й отримала новітні графічні карти NVIDIA GeForce RTX 30. Крім того, компанія підготувала до випуску «найтонший у світі 15,6-дюймовий ігровий ноутбук» Stealth 15M. Він також одним з перших ігрових ноутбуків отримав процесори Intel 11-го покоління серії H з тактовою частотою до 5 ГГц та графікою серії NVIDIA GeForce RTX 30.

Відеокарти нової серії  тепеор також пропонуються в рамках більш доступних та тонких рішень GF Thin, а також в ноутбуці MSI Creator 15, призначеному для творців контенту. Він поставляється з індивідуально відкаліброваною панеллю 4K True Pixel, перевіреної Calman, яка забезпечує охоплення 100% колірної гами AdobeRGB.

Джерело: itc.ua