ASUS Republic of Gamers (ROG) представила, за її заявою, найшвидший у світі монітор ROG Swift 360Hz PG259QN з кадровою частотою 360 Гц. Очікується, що новинка з'явиться у продажу на світовому ринку у вересні за орієнтовною ціною $ 699. В Україні дана модель очікується дещо пізніше з урахуванням логістики.

Дисплей базується на 24,5-дюймової IPS-панелі з роздільною здатністю Full HD (1920x1080) з надшвидким відгуком в 1 мс (GTG). Вона також сумісна зі стандартом розширеного динамічного діапазону HDR10. Монітор також оснащений процесором NVIDIA G-SYNC, що забезпечує плавну промальовування і реалістичність ігрових сцен. У пристрої реалізована змінна частота оновлення екрану (VRR) і технологія Variable Overdrive для виключення візуальних артефактів.

Відзначається, що в дизайні ROG Swift 360Hz PG259QN зведені до мінімуму відволікаючі фактори. Нижня рамка пристрою володіє матовим покриттям, яке перешкоджає появі відбитків на екрані, а індикатор встановлений з нижньої сторони рамки далеко від поля зору користувача. Компактна V-образна підставка дозволяє перемістити клавіатуру і мишу ближче до монітора і звільнити більше місця на робочій зоні.

Монітор оснащений радіатором з великою площею теплообміну, що забезпечує ефективне охолодження його компонентів під час тривалих ігрових боїв.

Джерело: ko.com.ua