Компанія Microsoft представила нові апаратні рішення.

Ноутбук Surface Laptop Go оснащений 12,4-дюймовим сенсорним дисплеєм PixelSense. Він базується на чотирьохядерному процесорі Intel десятого покоління i5, має 4 ГБ (до 16 ГБ) ОЗУ і накопичувач 64 ГБ в базовій конфігурації (до 256 ГБ). На борту також мікрофони, порти USB-A і USB-C, аудіороз'єм і роз'єм Surface Connect.

Крім того, Surface Laptop Go оснащений камерою, яка може знімати з роздільною здатністю 720p. За запевненнями виробника, ноутбук на одній зарядці може пропрацювати до 13 годин, плюс до цього підтримує технологію швидкої зарядки, що дозволяє зарядити акумулятор на 80% за годину.

У базовій конфігурації Surface Laptop Go - Intel Core i5, 4 ГБ / 64 ГБ - буде пропонуватися на ринку США за 549,99 дол.

Компанія Microsoft також оновила пристрій Surface Pro X.

Як повідомляється, тепер цей комп'ютер «2-в-1» оснащується процесором Microsoft SQ2, створеним спільно з Qualcomm Technologies на базі платформи Arm.

Підкреслюється, що в новій конфігурації Surface Pro X з процесором SQ2 так само використовуються кращі можливості платформ Snapdragon, включаючи інтелектуальний функціонал роботи з камерою Microsoft Eye Contact на базі передової ІІ-технології Qualcomm AI. Застосування в Surface Pro X технології захисту ядра Secured-core PC і інших спеціалізованих прошивок і апаратних і програмних функцій забезпечує інформаційну безпеку корпоративного класу. Також покращено якість аудіо і відео, а завдяки надійному стільниковому зв'язку, який забезпечує модем Snapdragon X24 LTE, Surface Pro X забезпечує режим Always On, Always Connected.

За заявою виробника, Surface Pro X з процесором SQ2 - найтонший, легкий і підключений комп'ютер Microsoft із серії «2-в-1», здатний працювати без підзарядки до 15 годин.

Microsoft також анонсувала додаткову оптимізацію популярних додатків Windows 10 для ARM-пристроїв і емуляцію x64 для програми попередньої оцінки Windows Insider Program в листопаді цього року. Це доповнення до недавно розширеною програмою Microsoft App Assure допоможе замовникам, розробникам і незалежним вендорам вирішувати питання сумісності додатків Windows 10 для процесорів ARM без будь-яких додаткових витрат.

У базовій комплектіаціі Surface Pro X на ринку США буде пропонуватися за ціною від 1499,99 дол.

Джерело: ko.com.ua