Компанія Logitech оголосила про випуск MK295 Silent Wireless Combo - новому комплекті з клавіатури і миші з фірмовою технологією SilentTouch, яка усуває 90% шуму під час друкування та натискання на кнопки, які були в наборі Logitech MK270. Новий комплект доступний в графітовому і кремовому (білому) кольорах і по відчуттях працює так само, як поширений набір MK270 від компанії Logitech, але без звуків, що дратують користувача і оточуючих.

Повнорозмірна клавіатура з набору Logitech MK295 має герметичний дизайн, довговічні вологозахищені клавіші і міцні ніжки з можливістю регулювати висоту нахилу. Крім стандартного і додаткового цифрового блоку клавіатура отримала 8 гарячих клавіш для регулювання гучності, управління відтворенням контенту, запуску додатків і т.д.

Термін служби акумуляторів в 36 місяців (2 батарейки AAA) дозволяє не замислюватися про регулярну підзарядці, надаючи більш широкі можливості щодо вибору оптимального робочого місця. Миша з набору також отримала клавіші з безшумним кліком, а також мініатюрний USB-приймач (2,4 ГГц). Акумулятора миші (1 батарейка AA) вистачає на 18 місяців роботи, працювати можна на відстані до 10 метрів від приймача.

«Не важливо, працюєте ви вдома або в офісі, ми знаємо, що одним з головних факторів, що заважають зосередитися на творчості і навчанні, що перешкоджають продуктивності і навіть психологічного комфорту, є шум. Наша технологія SilentTouch в новому комплекті MK295 Silent Wireless Combo дозволяє вам зосередитися на роботі і не відволікатися на сторонні звуки », - розповідає Дельфіна Донн-Крок, керівник напрямку рішень для творчості та продуктивності компанії Logitech. - «Цей новий тихий комплект по відчуттях і зручності такий же, як і наш найбільш продаваний комплект з клавіатури і миші (MK270), але без шуму!»

Набір Logitech MK295 Silent Wireless Combo з підтримкою фірмової технології SilentTouch буде доступний в Україні вже в поточному місяці.

Джерело: itc.ua