Logitech представила нову безпровідну ігрову мишу Logitech G Pro X Superlight, яку в компанії називають найлегшою wireless-мишею для професійних кіберспортсменів. Модель вже пройшла випробування гравцями датської команди Astralis в 12-му сезоні ESL PRO League Final, а також французької команди G2 Esports на League of Legends European Championship 2020.

Модернізована і спеціально спроєктована для зниження ваги при одночасному підвищенні продуктивності, мишка важить менше 63 грамів і майже на 25% легше, ніж стандартна бездротова миша PRO. Крім того, Pro X Superlight оснащена більш чуйною бездротовою технологією Lightspeed з частотою 2,4 ГГц, яка дозволяє грати без прив'язки до мережі і забезпечує до 70 годин роботи від батареї. Нова миша також відрізняється великими ніжками з покриттям з тефлону, за рахунок чого забезпечується низьке тертя, а також більш висока точність, швидкість і маневреність.

Миша оснащена датчиком Logitech G HERO 25K з дозволом до 25600 точок на дюйм - першим в галузі субмікронних сенсором для миші, який може точно відстежувати рух (приблизно в 1/50 товщини людської волосини) без шкоди для точності. За словами розробників, датчик робить це без використання згладжування, помилкових рухів і паразитних коливань. У сенсорі HERO 25K використовується інтелектуальна система управління живленням, що дозволяє плавно регулювати частоту зміни кадрів в залежності від руху миші, щоб звести до мінімуму енергоспоживання. При цьому навіть при високому дозволі HERO в 10 разів ефективніше, ніж попередні датчики Logitech G.

В Україні миша Logitech G Pro X Superlight попередньо очікується в січні 2021 року новинка буде доступна в двох кольорах - чорному і білому, роздрібна вартість буде оголошена пізніше (в США вона становить $ 149,99).

Джерело: itc.ua