Компанія LG Electronics представила компактний і легкий лазерний проектор LG ProBeamBF50NST для бізнесу.

Як зазначається, проектор корпоративного класу призначений для ділових зустрічей, конференцій та спільної роботи. Це дозволяє користувачам підвищити ефективність роботи і продуктивність.

LG BF50NST має компактний корпус обсягом 16,7 літра, дозвіл WUXGA (1920х1200), яскравість 5000 ANSI люменів, а також підтримує HDR10 в динамічному режимі, що робить його придатним для різних бізнес-просторів. Яскравість в 5000 ANSI люменів забезпечує необхідний контраст і чіткість навіть в яскраво освітлених конференц-залах без втрати якості зображення, що підвищує продуктивність ділових зустрічей. Діагональ проекції може варіюватися від 40 до 300 дюймів, що може бути застосовано для самих різних сценаріїв використання, таких як зустрічі з малою кількістю учасників або великі збори в конференц-залах.

За допомогою функцій «Зрушення об'єктива» та «Оптичний зум x1.6» користувач може встановити пристрій в будь-якому місці й точно налаштувати проекцію під розмір і положення екрану.

Підкреслюється, що потужне лазерне джерело світла відображає більш яскраві зображення та працює до 20000 годин. Якщо ви відтворюйте зображення на цьому проекторі 8 годин на день, то лазерне джерело світла прослужить 7 років. Він зберігає високу яскравість протягом тривалого часу, не вимагаючи заміни дорогої лампи.

Даний проектор крім основних роз'ємів для підключення джерела сигналу таких як HDMI х2, USB х2, RJ45, забезпечує надійне бездротове підключення по Wi-Fi. Як і в інших моделях марки, є USB медіа-плеєр, що дозволяє відтворювати безліч форматів файлів, включаючи офісні, взагалі без зовнішнього джерела сигналу, прямо з флеш-накопичувача. А для зручності управління крім пульта дистанційного керування можна підключити стандартну USB клавіатуру й мишу. Для великих залів передбачений контроль за протоколом RS-232C, а також передача сигналу на великій відстані через порт HDBaseT. Вбудована фірмова операційна система LG webOS 4.5 дозволяє з легкістю відкривати браузер для доступу до Web-ресурсів, а також в режимі Wi-Fi direct (Miracast) без будь-яких дротів відображати екран мобільних пристроїв, наприклад, смартфона, планшета або ноутбука.

Пристрій має габарити - 370 × 290 × 156 мм та масу - 9,2 кг.

Проектор LG ProBeam BF50NST очікується у продажу в першому кварталі.

Джерело: ko.com.ua