Компанія LG Electronics поповнила лінійку проекторів для бізнесу ProBeam двома новими моделями.

BU60PST та BF60PST пропонують ряд удосконалень й функцій, які підвищують продуктивність в офісі або школі.

Як зазначається, проектори LG преміум-класу ідеально підходять для використання в різних цілях, включаючи корпоративні презентації, роздрібну торгівлю, сферу послуг або освіти. Представлена в минулому році серія LG ProBeam призначена для проекційних рішень преміум-класу в професійній сфері. Обидва нових проектора забезпечують підвищену яскравість і високу роздільну здатність для чіткого та контрастного зображення для перегляду з будь-якого ракурсу.

Модель BU60PST дозволяє створювати зображення 4K UHD (3840 x 2160) з максимальним розміром діагоналі 300 дюймів, що приблизно в чотири рази перевищує дозвіл WUXGA (1920 x 1200), пропоноване багатьма проекторами для бізнесу, представленими в даний час на ринку.

Яскравість 6000 люмен по стандарту ANSI та коефіцієнт контрастності 3 000 000: 1 дозволяють отримати зображення, які відмінно відтворюються як при денному світлі, так і в темряві. Лазерний джерело світла в обох моделях ProBeam розрахований на 20 000 годин, що приблизно в чотири рази довше, ніж у проекторів із звичайними лампами. Завдяки підтримці HDR10 та BU60PST, й BF60PST можуть відтворювати контент HDR в тому вигляді, в якому він був задуманий, з виключно глибоким чорним і насиченими кольорами.

Як і їх попередники (моделі BU50NST та BF50NST), представлені рішення LG ProBeam оснащені функціями, які ідеально підходять для ділових зустрічей й конференцій. Користувачі можуть підключати будь-який з нових проекторів безпосередньо через дротове або бездротове з'єднання, усуваючи необхідність в комп'ютері. Файли Microsoft PowerPoint та Excel можна відкривати прямо з USB-накопичувача завдяки вбудованій програмі перегляду Office. Спільне використання екрану та дзеркальне відображення спрощують проектування контенту з пристроїв під управлінням операційної системи Windows або Android, надаючи користувачам більше можливостей для відображення своїх презентацій.

Пристрої працюють на базі webOS 4.5.

Габарити нових пристроїв - 580 x 441 x 273, маса BU60PST - 9,7 кг, у BF60PST - 9,2 кг.

«По мірі відкриття офісів та шкіл, ми очікуємо, що після ери Zoom буде рости попит на оновлені інструменти для презентацій», - сказав Чан Ік-хван, старший віце-президент та глава ІТ-підрозділу LG Electronics Business Solutions Company. «Проектор LG ProBeam, розроблені спеціально для бізнесу і освіти, є адаптуються рішення, які можуть сприяти поліпшенню комунікацій та підвищення продуктивності».


Нові моделі будуть доступні починаючи з другого кварталу в Північній Америці, а потім на ключових ринках Європи і Азії.