Компанія Lenovo представила нове покоління універсальних систем для конференц-зв'язку преміум-класу ThinkSmart Hub.

Як зазначається, рішення оснащено чотирма поліпшеними динаміками і мікрофонами, які забезпечують високу якість звуку. Підключення пристрою здійснюється за допомогою одного кабелю, що дозволяє раціонально використовувати робочий простір.

Нове покоління ThinkSmart Hub поставляється з процесором Intel Core i5 з технологією vPro і обладнано обертовим 10,1-дюймовим сенсорним дисплеєм Full HD і більш яскравими LED-індикаторами. ThinkSmart Hub з вбудованою платформою Intel vPro дозволяє співробітникам безпечно проводити зустрічі в Microsoft Teams.

За результатами опитування Lenovo, 52% співробітників у всьому світі чекають, що вони будуть працювати з дому частіше, ніж раніше, а 63% вважають, що віддалена робота - більш продуктивна. Проте, існують і складності - як знайти баланс між роботою та особистим життям, а також підтримувати контакт з колегами. Технології вирішують цю проблему і роблять зустрічі максимально продуктивними, дозволяючи співробітникам відчути підтримку колег і близьких людей.

У Lenovo вважають, що технології повинні відповідати потребам бізнесу і його співробітників незалежно від того, де вони знаходяться. У довгостроковій перспективі або офіси стануть місцем зустрічі співробітників, клієнтів і партнерів, або компанії почнуть впроваджувати гнучкі гібридні моделі роботи. Однак незалежно від сценарію розвитку подій взаємодія між людьми залишиться критично важливим фактором.

ThinkSmart Hub - рішення для спільної роботи в офісі, яке підходить для подій різного масштабу: від невеликих нарад до великих конференцій. Аналіз зворотного зв'язку замовників дозволив інженерам Lenovo розробити універсальне рішення, яке на 20% компактніше, ніж пристрої попередніх поколінь.

Новий хаб з єдиним кабелем з функцією введення-виведення, яка оптимізує підключення до живлення, Ethernet, USB і дисплею.

ThinkSmart Hub захищений системою безпеки Lenovo ThinkShield і має гарантію Lenovo Premier Support на три роки.

Джерело: ko.com.ua