Компанія Lenovo представила нову модель лінійки пристроїв для повсякденного використання - 14-дюймовий ideapad Flex 5.

Як зазначається новий пристрій "2-в-1" із здатністю трансформуватися стане універсальним помічником в будь-яких завданнях. Воно може виконувати функції як ноутбука, так і планшета завдяки можливості екрану обертатися на 360 градусів.

Lenovo ideapad Flex 5 оснащений процесором Intel Core i7 10-го покоління (в максимальній конфігурації). Пристрій на базі Intel підтримує останній стандарт зв'язку Wi-Fi 6 й обладнана аудіосистемою Dolby Audio. Користувачі також можуть вибрати ноутбук на базі процесора AMD Ryzen 7 4700U з аудіосистемою Dolby Atmos® та підтримкою Wi-Fi 5.

Комп'ютер отримав сенсорний дисплей з роздільною здатністю Full HD (1920x1080 пікселів). Ноутбук поставляється відразу з встановленою операційною системою Windows 10 Home.

Спеціальний шарнір дозволяє обертати екран на 360 градусів, тому користувач може легко трансформувати пристрій під свої потреби. Стандартний режим ноутбука підійде для задач, що вимагають максимальної зосередженості: робота з документами, набір тексту, обробка фото або редагування відео. Працювати з ноутбуком буде зручно навіть в умовах поганого освітлення завдяки клавіатурі з підсвічуванням. Запобігти операціям через випадкове натискання в режимі планшета можливо завдяки автоматичному відключенню клавіатури. Також на ideapad Flex 5 є режим «тенту».

Стильний Lenovo ideapad Flex 5 отримав екран з діагоналлю 14 дюймів і тонкі рамки з чотирьох сторін. За запевненнями виробника, такий інженерний хід дозволив розширити робочу площу для максимально ефективного використання сенсорного дисплея з роздільною здатністю Full HD (1920x1080 пікселів).

Дискретна відеокарта NVIDIA GeForce MX330 в пристроях на базі Intel дозволяє ефективно працювати в графічних та відеоредакторах.

У Lenovo ideapad Flex 5 є фізична шторка для веб-камери, яка дозволяє уникнути небажаної уваги. Також можна вибрати модель з додатковим сканером відбитків пальців для швидкого і безпечного входу в систему. Алюмінієвий корпус захищає пристрій від дрібних пошкоджень, забезпечуючи його довговічність.

Маса пристрою всього 1,5 кг і час автономної роботи до 12 годин роблять пристрій-трансформер надійним помічником, з яким легко бути мобільним. Крім того, технологія Rapid Charge дозволяє відновити заряд до 80% всього за 60 хвилин. Ноутбук підтримує новітній стандарт з'єднання Wi-Fi 6 (пристрої на базі AMD доступні з Wi-Fi 5), який забезпечує високоефективну передачу сигналу і розширює можливості користування інтернетом.

Джерело: ko.com.ua