Компанія Lenovo анонсувала мобільні робочі станції ThinkPad P1, P15 та P17 останнього покоління, професійний монітор ThinkVision P34w-20 і док-станцію ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock. Новинки нададуть професіоналам все необхідне для роботи в сучасній децентралізованої середовищі з будь-якої точки світу.

Моделі оснащені новими мобільними процесорами 11-го покоління Intel Core і Xeon, графічними процесорами NVIDIA аж до NVIDIA RTX A5000 і підтримують твердотільні накопичувачі PCIe Gen 4.

Як зазначається, Lenovo протестувала нові моделі на роботу в несприятливих умовах за стандартом MIL-spec1. ThinkPad P1, P15 та P17 отримали сертифікат ISV, що дозволяє користувачам перейти на новий рівень продуктивності з надійними пристроями, яким вони можуть довіряти.

ThinkPad P1 був доопрацьований з урахуванням потреб користувачів, що працюють дистанційно - вони цінують високу продуктивність і преміальний дизайн. Пристрій розроблений спеціально для творців контенту, щоб їм було зручно вирішувати поточні завдання перебуваючи в дорозі.

Ультратонкий ThinkPad P1 оснащений потужною батареєю ємністю 90 Вт * ч, модулем 5G (опціонально), 16-дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю UHD + і з вузькими рамками, технологією зниження дії синього випромінювання і співвідношенням сторін 16:10. Вперше новий ThinkPad P1 забезпечує як підтримку професійної графіки аж до NVIDIA RTX A5000, так і адаптера NVIDIA GeForce RTX 3080, що дозволить максимально відповідати потребам користувачів при рендеринге в реальному часі, анімації і візуалізації.

Крім того, пристрій володіє акустичною системою Dolby Atmos, камерою c дозволом FullHD і клавіатурою в новому дизайні зі збільшеною сенсорною панеллю.

 

«Поза всяким сумнівом, пандемія прискорила перехід до мобільних робочих станцій, так як більша частина світу швидко переключилася на використання дистанційній робочого середовища», - вважає Роб Херман, віце-президент і генеральний директор підрозділу робочих станцій і клієнтського ШІ в Lenovo. «Оскільки мобільні робочі станції набули абсолютно нового значення для наших покупців, ми значно поліпшили ThinkPad P1 Gen 4, щоб отримати максимально можливу продуктивність. Ми домоглися цього, значно переробивши систему охолодження - додавши до неї випарну камеру на додаток до традиційних теплових трубках. Ми також розробили клавіатуру, яка дозволяє подавати повітря через приховані повітрозабірники, що дозволяє максимально збільшити продуктивність центрального і графічного процесора. Щоб врахувати всі побажання клієнтів, ми повністю переробили цю платформу ».

ThinkPad P15 та P17 відмінно справляються з найскладнішими сценаріями використання, які вимагають високого рівня потужності і продуктивності. Крім того, у кожного користувача є можливість налаштувати параметри пристрою під свої потреби.

ThinkPad P15 оснащений UHD OLED-дисплеєм з діагоналлю 15,6 дюймів, в той час як ThinkPad P17 забезпечує найбільшу робочий простір серед усіх мобільних робочих станцій Lenovo, володіючи кольоровим каліброваним дисплеєм діагоналлю 17,3 дюйма, що дозволяє розглянути найдрібніші деталі з граничною чіткістю.

Останнє покоління робочих станцій ThinkPad P має сертифікат NVIDIA Studio, так що пристрої зможуть легко впоратися з усіма критично важливими робочими процесами.

«Потужні рішення залишаються затребуваними, оскільки ми продовжуємо працювати віддалено і переходимо до гібридної робочому середовищі, - зазначив Боб Петті (Bob Pette), віце-президент NVIDIA з професійної візуалізації. - Мобільні робочі станції Lenovo серії ThinkPad P оснащені графічними процесорами NVIDIA RTX, які пропонують величезні можливості і підтримують рендеринг в реальному часі, що дозволяє людям працювати з будь-якої точки світу ».

Lenovo анонсувала 34-дюймовий надширокий монітор ThinkVision P34w-20, який забезпечує яскраве зображення з колірним охопленням sRGB 99% і каліброваною матрицею delta E <2 при вирішенні WQHD (3440 x 1440) і співвідношенні сторін 21: 9. Пристрій спеціально розроблено для професіоналів, які часто працюють в багатозадачному режимі, перемикаючись між дизайнерськими і офісними додатками.

Режими «картинка в картинці» і «картинка поруч з картинкою» дозволяють одночасно демонструвати зображення з двох різних джерел, а функція eKVM економить час за рахунок швидкого перемикання між додатками з двох ПК.

За монітором P34w-20 комфортно і безпечно працювати завдяки технологіям захисту зору та зниження рівня синього випромінювання Natural Low Blue Light. Регульована підставка допомагає вибрати найбільш зручний положення для перегляду. Даний монітор може підключатися до ПК за допомогою одного кабелю і має функцію док-станції, що спрощує організацію робочого простору і допомагає підвищити ефективність роботи. Для передачі живлення, даних, відеосигналу і сигналу Ethernet монітор забезпечений портом USB Type-C, що забезпечує зарядну потужність до 100 Вт. А програмне забезпечення Lenovo ThinkColor дозволяє швидко і легко налаштовувати параметри екрану і управляти портами і функціями монітора P34w-20.

Нова док-станція ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock оснащена блоком живлення потужністю 300 Вт, що дозволяє забезпечувати працездатність високопродуктивних мобільних робочих станцій. Крім того, ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock є однією з перших провідних док-станцій з підтримкою технології Intel AMT для зручності управління.

Пристрої будуть доступні на ринку з вересня 2021 року. Повідомляється, що рекомендована роздрібна ціна складе: від 2300 дол. За робочі станції ThinkPad P1, P15 і P17, 750 дол. За вигнутий монітор ThinkVision P34w-20 і 450 дол. За док-станцію ThinkPad Thunderbolt 4 Workstation Dock.

 

Джерело: ko.com.ua